Červen 2010

Uspěch

25. června 2010 v 7:30 | Johcinnka |  Téma týdne
Téma týdne je uspěch jo??? No tak to bude zas jednou psani... Když přemýšlim o uspěchu, hned chci být slavná, ale když zase pomyslim na normální život bez paparazzi a bez věčnýho stresu je to taky super. Úspěch člověk musí chtít a yslim že je to hodně unavující. Radši bych teda moc slavná být nechtěla, ale někdy... Já nevim. Stát tam před těmi novibáři, fanoučky, ochrankou... No, někomu t vyhovuje a nikomu ne! :-) PA J.

Itálie

25. června 2010 v 7:26 | Johcinnka |  Moje zážitky
S mojí třídou 5.B jsme jeli na ŠVP do Itálie, do Toskánska! Bylo to super. Doprava byla autobusem přes noc. mno, to nebylo 2x ideální , ale fain. Dojeli jsme druhý den ráno, jeli jsme na prohlídku města Pisa a navštívili jsme Šikmou věž! Byli jsme i nahoře, ale cesta nahoru byla děsná. Motala se nám hlava, protože jít ty DOST šikmé schody...! Odpoledne jsme dojeli. Celej pobyt byl fain, ale chatky nebyli nic extra. Camp byl velký a měl obrovsý bazén. Do toho jsem,ale moc nelezla, protože byl (Pro mne) moc studenej. Cesta k moři byla krátká a šlo se pěšky. Pláž byla písčitá a na ní vyplavené klacíky. Byly tam hezky veliké vlny. Ale co nechápu, že třeba na Floridě vyplavené klacky nejsou a tady jo. A nebo, že tady je písek s kamínkama a ta ne... No to je jedno. Ten pobyt byl prostě SUPER!!!
Viděli jsme i víc památek jako město LUCCA a Florencii, ale  kdybych o tom psala asi by mi upadli ruce...!

Kam pojedu o prázdninách?

19. června 2010 v 10:05 | Johanna Vrabcová
Objevila se mi tam kolonka Ankety a myslím, že by to mohlo být zajímavé... Možná se vaše nápady schodnou s těmi mími. 

Já bych třeba o prázdninách strašně ráda jela k moři. Třeba do Itálie do Toskánska nebo do Řecka, ale tam je ted vlastně na letišti krize. Prostě k moři. 

SMRT

18. června 2010 v 21:46 | Johcinnka |  Téma týdne
www.Johcinnka.blog.cz

Smrt:
Nevím sice proč je zrovna toto téma, téma týdne, ale ráda píšu čoánky a tak... Já si myslim, že smrt je uplně normální a přirozená věc, je ale velice smutná a nepřijemná. Samozřejmě ne pro zeslulého, ten už to samo neví. :-) Nevim jesli neni žádný posmrtný život, ale nikdo ještě nikdy nepřišel a neřek:,, Byl jsem tam, bylo to fain..." Tak na 50% tomu věřím a na zbytek ne. Smrt je... prostě normál. 

PA

J.

me, moi, já...

18. června 2010 v 21:39 | Johannka vrabcová |  Jen tak...
Ahoj, já jsem Johanna Vrabcová. Tento blog jsem založila když mi bylo 11. Po tu dobu se to tu dost změnilo... Dost se snažím aby tento blog dobře prosperoval. I když se mi to špatně říká - moc mi zatím neprosperuje. Ale nestěžuji si.

A teď ke mě

Já jsem (teda teď) dvanáctiletá žačka základní školy. Mám dvě sestry a rodinu, kterou bych nikdy za žádnou jinou nevyměnila. Moje sestra, Greta, má také (jen tak mimochodem) blog. Žiji šťastně a spokojeně. Jsem ráda kdo