Červenec 2010

Step by step/ krok za krokem

31. července 2010 v 19:59 | Johcinnka
Steb by step, česky Krok za krokem je serial. A dala jsem ho do rubriky Super věci, protože je fakticky super! dávají ho na nově a je fakt SUPROVEJ. A si by se, ale nelíbyl lidem co koukají na Ulici, Ordinaci v růžové zahradě a na další blbosti. Pro mě je, ale SUPER. Byla Carol a Frank každý měl 3 děti. Carol- Dana (dejna), Ceren (keren), Marc (Mark) Frank- JT (džej tý), EL (el), Brenden (brendn). Oba- Carol i Frank bbyli rozvedení a potkali se u moře. Vzali se a nastala dlouhá válka mezi sourozenci. Carolininy děti byli vždy upravené chytré a... prostě na úrovni a děti Franka... No podle Denz prasata, chudinky, paka... A všichni se nastěhují do Carilininýho domu a na zahradu se nastěhje EL, Jtýho a B. bratranec CODY, který bydlí v karavanu. po několika řadách Kroku za krokem CODY odejde a přestane hrát a místo něho na chvíli příjde blázniví a šíleně energetický kluk Blesk. Ten, ale moc úspěch nemá a tak nastoupí blázniví francouz Jean-lick (žánlik) který si s Carol založí kadeřnický salon. Carol a Frank potom mají sedmé dítě LILI které je 4 (myslim) Ta se mi, ale moc nelíbí. Pak tam také hraje Rich H. a TOHO JÁ MÁM HROZNĚ RÁDA A TO JE KLUK dany. JT chodí s holkou jménem SEM. Opravdu je to skvělej serial a dávají ho každý den kromě výkendů nevim, ale v kolik hodin. Myslim, že kolem pěti. Pa J.

závislost na iPhonech

31. července 2010 v 15:54 | johcinnka |  Jen tak...
iPhon! výrobek Applu, který se rozprodal po celém světě! Některé lidé ho nesnáší! Spousta lidí ho má a hodně lidí o něm sní. Všichni (nechci, ale na nikoho narážet a tak žeknu skoro všichni) kdo mají iPhone jsou na něm plně závislí! Je na něm internet, mail, hry, počasí... Asi bych se nedopsala! Je na něm spousta zajímavostí. Někteří lidé na iPhonu skejsnou hodiny... To zas také, ale není tak dobré! Já osobně iPhone mám a asi bych už nemohla mít normální nokii.(Teda tu co jsem měla a to je ta stará) Nebo asi mohla, ale hodně by mi to vadilo a asi bych se dlouho musela loučet a učit abych tu pitomou nokii zase zvládla. A proč bych nemohla mít nokii? (starou) Protože na nokii je... vlastně neni vůbec nic! Je tam tak akorát SMS a volání. Nic víc! Nevím čim to je, ale iPhone opravdu ovládá plidi. Oni se bez něho neobejdou (kdy¨ž ho už někdy měli) Proto si svůj iPhone chráním jako oko v hlavě! Je to opravdu super výrobek a musim říct že na něm Steav Jops už vydělal... Taky to, ale musela být fuška sestrojit 1. dotykoví telefon na světě!!! Myslím si že si ty prachy zaslouží...

Proč jsou Simpsnovi populární?

31. července 2010 v 15:02 | Johcinnka |  FAVORITE
Žijí ve městě Sprinfeild a žijou svůj ,,normální" žlutý život! Kdo by to byl řek? Kdo se bude koukat na padlou žlutou rodinku? A odpověd zní všichni! Hloupej, tlustej a lakomej člověk! Kdo to je? Samozřejmě, že Homer Simpson. modré vlasy, závislá na vaření a čistotě! Marge! A 3 děti: skvělé výsledky ve škole, miluje poníky. Lisa!, Hustej, zlobivej Bart a  nakonec Megie (mimino) Proč jsou Simpsnovi tak oblíbení? Já odobně na Simpsnovi také ráda koukám a někdy se i zasměju, ale Simpsnovi vlastně světu říkajíí, že američané jsou jen tlustí opilci bez vlasů... Amerika se sama sobě vysmívá scénkami hloupého Homera. Nechápu! Asi to fakt dělají jen pro ty prachy... Myslím, že Matt Groening na této oblíbené rodince vydělal už miliony!

Pa Johcinnka

Co je na homosexualitě špatného?

30. července 2010 v 12:10 | Johcinnka |  Téma týdne
Spousta lidí nesnáší spousta lidí jen kvůli tomu, že jsou jiní a to ne jako, že mají rádi nuttelu a jiní marmeládu. Nechápu proč? Jsou uplně stejně milí, jen mají rádi lidi stejného pohlaví a nechápu co na tom je? Nikdo z nich za to nemůže a přijde mi nefér to, že je za to mají za homouše, teplouše, debili... U  žen je to také to! Někdy se chovájí divně, ale nic to není! Neni to ani nemoc ani postižení je to uplně normální... 
Pa J.

Z výšlapu na Sněžku bolí nohy...

29. července 2010 v 20:15 | Johcinnka |  Moje zážitky
před týdnem jsem na muj blog napsalam, že jedu na hory. A taky jsem jela a na horách... No bylo to super a bylo to super už kvuli tomu, že jsme měli dost nabitý program! A k jednomu bodu programu patřil i výšlap na Sněžku. Šli jsme tam jen já, táta a moje sestra (ta starší). Bohužel nám na ten týden strávený na horách nevyšlo moc hezké počasí a 1. dva dny jen pršelo. Pak už se to trochu vylepšilo. A ted k té Sněžce! Na Sněžce je narváno i v hnusném počasí a to nechápu! Lidí je tam jako na ulici. Protože bychom celí výšlap asi fyzicky ani psychycky nezvládly a tak jsme zastavili na parkovišti kousek od lanovky. Lanovka jela jen na horu RŮŽOVKA, ale to nám nevadilo, protože přesně to jsme měli v plánu. Cesta obsahovala spíše schody než cestu. Asi by to bylo mocprudké... Nahoře hodně fučelo a tak jsme si sedli do poštovny ANEŽKA a napsali pár dopisu. Jelikož jsme se stavili ještě na polévce a koupili si minonky, vyprázdnila se tátova peněženka na tolik, že jsme neměli na cestu dolu lanovkou. Bylo to fajn, ale namáhavé! Cesta byla v lese, ale nebylo to tak špatné, protože jsme si celou cestu povídali. Večer jsme byli hodně unavení a dnes mě strašně bolí nohy a to nejvíce kyčle!!!! Pa 

Johcinnka

Pa jedu na hory

22. července 2010 v 13:51 | Johcinnka |  Jen tak...
Vrátim se za týden a budu mít jistě spousta zážitků. Jistě že se o ně s vámi podělím!!!

Pa J.

pozor SOUTĚŽ! O nejlepší vtip!

21. července 2010 v 18:30 | Johcinnka |  Jen tak...
- Napiště vtip
- E-mailovou adresu 
- jméno

komu se povede mě rozesmát je VÍTĚZ! 

kDYŽ ZVÍTĚZÍŠ přide ti překvípko na mail

Pište vtipy do komentářu

J.

P!NK

21. července 2010 v 10:31 | Johcinnka |  Moje zážitky
Včera 20.7. Jsme byli já
Zobrazit obrázek v plné velikosti
, táta a moje sestra na konzertu ynikající zpěvačky P!NK! Nebyli jsme u podia ani jsme neměli lístky na stání, ale alspon jsme seděli... Musí se, ale říct (napsat), že tam byl opravdu blbej zvuk. když Pink mluvila, my ji ani nerozuměli a to je na prd! P!nk přiletěla na začátek show v krabici! Moc akrobace tam nebylo... Ale jinak fain! 

Pa J.

KFC nebo Mcdonalds

20. července 2010 v 15:07 | Johcinnka |  Jen tak...
Tyto dvě ,,restaurace" spolu zápasí už dlouho! Je, ale fakt, že KFC je kopie Mcdonalda, ale spousta lidí to neví! Např.: V Mekáči je coca cola a v KFC je pepsi, Sprite- 7UP, Fanta- Mirinda... Takle to je! KFC kopčí, ale dá to mu jen jiné názvy. Já osobně mám radši Mekáč, protože miluji Hamburger, ale to už jsem jen já! Samozřejmě, že Mekáč je bohatší a chodí do něj více lidí! KFC má ted, ale nový výrobek, který mekáč nemá a to je MOCHITO! Je vynikajíci!!!!

,,Mekáč do to ho !!!!" J.

Prázdniny

20. července 2010 v 14:37 | Johcinnka |  Téma týdne
Na prázdniny se vždycky těším, ale ve škole mi je dobře... Ne, že bych byla nějaká šprtk, to spíš naopak, ale prázdniny jsou každopádně SUPER. Někdo si prázdniny představuje jako válení se u moře, nebo válení se na gauči.. to je jednop jak si to kdo představuje, ale já! Myslím si, že ocelé prázdniny se nemá ležet u moře nakonec ani na tom gauči. Má se prožít spousta přijemných zážitku s přáteli a sem tam moře a někdy i gauč. Prázdniny jsou fain , když na ně máte nějakej plán! Já ho vždy mám a tak si vždy prázdniny skvěle užiju!!!!

Pa J.

Také vám na eskalátorech ujíždí ruka?

20. července 2010 v 14:31 | Johcinnka |  Jen tak...
Opravdu je to pravda třeba v metru jede ČERNÉ opěradlo na ruce rychlejš než schody někde je to naopak, ale je to tak. Vždy mi ujíždí ruka!!! 

Král popu- Michael Jackson

20. července 2010 v 14:26 | Johcinnka |  Jen tak...
Král popu- Michael Jackson: Michael byl dar od boha pro zemi! Michael Jackson uměl bavit lidi a vydělávat! Už od mala zpíval po celém světě v kapele se svými bratry! Ve skupině Jackson 5! Michael Jackson v té době už nazpíval spoustu desek. Jak rostl začal se odpojovat od Jackson 5 a pak skupina přestala hrát a její výstup nahradil samotný Michael Jackson. Diváky ohromil jeho vynikajíci výstup Billy Jeans (Bylli džíns) A né jen písen, ale užasný moon Wolk (mun wolk) Michael Jackson vydal svoji knihu Moon Wolk, která je jeho vlastnoručně psaný životopis. Michael Jackson byl po mnoha operacích nosu a až do jeho smrti si lidé mysleli, že si nechal přebarvit kuži na bledo. Po pitvě se, ale zjistilo, že to byla Michaelova nemoc... Michael Jackson měl 3 děti a žádnou ženu! Dokonce provozoval vlastní zábavná park pro děti na své zahradě! 

Bohužel nic netrvá věčně! Před Miachelovími 50 lkonzerty Michael Jackson zemřel na předávkování prášku na spaní a také i, ale jiných! 

,,je mi fuk navštěvovanost!"

18. července 2010 v 13:25 | Johcinnka |  Jen tak...
Ahoj, všichni určitě sami sníte o tom být na tom seznamu na blog.cz, na tom, že máte nejnavštěvovanější blogísek. Já  bych tam samo taky chtěla být, ale na druhou stranu mi je to jedno! jsem rádakdyž se lidem uj nebo moje články líbí a mám radost když muj blog navštíví například 16 lidí! vím asi je to málo... mě to stačí a jesli se někdy dostanu na ten seznam tak budu taky štastná!!! je mi to JEDNO!!!! pa j.

ps: Litiju těch kteří se upíšou jen kvuli tomu, že tam chtějí být!!!!! páčko J.

Proč nemuže být téma dne? 2

17. července 2010 v 8:49 | Johcinnka |  Jen tak...
Já to nechápu...! Přišel mi mail že téma dne neudělají, protože by to prý bylo moc pracne... Když si zmáčknete- Co je to téma dne? Tak se vám tam objeví asi 20 návrhu na téma týdne! A z toho se každý týden vybere jedno? Vždyt by stačilo, aby jednou za čas někdo navrhl nákej seznam tématu a zase by se vybíralo a tak by to šlo...!!! Nechápu co je na tom pracného. Já bych ro dáda vymýšlela sama, ale na muj Blog nic moc nikdo nechodí a asi by to ylo spíše zbytečné! No tak zatim Pa J.

XXX lutz TA TA TA- Nejstrašnější reklama všech dob!!!!

16. července 2010 v 16:36 | Johcinnka |  Jen tak...
Tahle reklama je ta nejukrutnější reklama na světě!!!! Je prostě děsná!!! ŠÍLENÁ!  Ten chlap jde! Zrzka je děsná a ta blondýna je smutnej případ! Zpívá falešně a mám ponětí, že šilhá nebo tak...! Kdo má facebook tak se může přidat do skupiny- XXX Lutz TaTaTaTa - nejhorší reklama všech dob, koho se*e SEM! 

Já v té skupině jsem a jhe tam hodně lidí... Nechápu jak muže někdo vymyslet takovouhle šílenou reklamu!XXX Lutz TaTaTaTa - nejhorší reklama všech dob, koho se*e SEM! DĚSNÝ! J.

AQUA palace

16. července 2010 v 9:56 | Johcinnka |  FAVORITE
Jednou, ale to už je dost dávno jsme byli v AQUA palaci! Je to tam SUPER! Má to dvě obrovské místnosti s bazénama a atrakcema! Mezi tou jednou a druhou je písčitý bar a akvárium se žraloky. Akvárium je ve dodě a tak máte pocit jako by plavali u vás! První místons obsahuje tobogány a tobogány jsou jak černé tak světlé, prudké, rychlé tak pomalé... Také tam jsou OBROVSKÉ  skluzavky! Aqa palac má i venkovní bazén, který má ,,tobogán" Crazy River (Divoká řeka) To ani neni tobogán je to... Prostě divoká řeka! Je to dost nebespečné! Strašně moc lidí se tam napere dohromady a pak ty vlny a velká voda... Myslela jsem, že to je moje poslední hodinka. Druhá vnitřní místost jsou jen bazénky! Mělké pro děti i hluboké pro dospělé! Pak tam je dětský koutek! Tam jsou batolata! V AQUA paláci je spousta jiných vymožeností jako hotel, relaxační centrum, masáže, Fitness atd. Celé to je ve Průhonicích 

Celá adresa je- Pražská 138, obchodní zóna Průhonice - Čestlice     Video
251 01 Říčany

webovky- http://www.aquapalace.cz/

Francouzké trhy- Kampa

15. července 2010 v 11:52 | Johcinnka |  FAVORITE
Čau, Včera jsme byli s celou moji rodinou a protože nám přišla pozánka na Francouzké farmářské trhy. Konali se na kampě na malém náměstíčku a bylo to 'tam SUPER!!! Nevim jak vy, ale já miluju Kozí sýr a tam ho měli tolik... No a vlastně tam měli vše Francouzké. Dokonce tam prodávali Francuzky mluvící lidstvo a Bylo tam víno, sýry, salámy, kosmetika, ovoce a zelenina, ryby... Vše Francouzké! No prosté ŽŮŽO. Ještě máte šanci tam zajít je to od 14.7-18.7 máte na to ješzě 4 dny! Všechny informace najdete tady http://www.elle.cz/Gurman/Tipy-na-nakupy/Francouzsky-trh-na-Kampe  

Je to proto, že Francouzi mají na výročí dobití Bastily v roce 1789... 

Pa J.

Proč nemuže být téma dne?

14. července 2010 v 9:38 | Johcinnka |  Jen tak...
Téma týdne je super, ale vždy ho napíšu a pak nemám o čem psát dál. Jistě se vám to děje také a tak mi neni jasné proč nemužebýt téma dne? Nebylo by tak těžké to výmýšlet, když vidim co všechno muže být téma týdne! Kdo je vlastně zakladatel stránky Blog.cz? Napsala bych mu to! Možná, že by to fakt udělal... SNAD! Tak zatim pa J.

APPLE

14. července 2010 v 9:34 | Johcinnka |  FAVORITE
značku APPLE asi tolik lidí vnezná, ale 
iPhone! Takže iPhon je od Applu a je to SUPER značka... Ve znaku to má nakousnuté jablko a vězšina výrobků je bílá a to je na tom asi nejhezčí. Jeho zakladatel je Steven Jobs a Ron Wayne. Prodávají výrobky po celé světě. APPLE vyrábí počítače, iPody, iPhony a příslušenství. Není dobré, ale zapomínat , že APPLE ted vyrobil naprosto nový výrobek tzv. iPad, který vipadá jako iPhone ve velikosti počítače! Je moc hezký... vypadá takto.

V CZ ho, ale ještě naprodávají (jen v USA) V Cz na něj prodávají jen obali a příslušenství. Do APPLU chodím vždy moc ráda. J.

Webovky- www.apple.com 

KUKY se vrací...

13. července 2010 v 10:51 | Johcinnka |  Jen tak...
Tuhle jsem byla se třídou v kině na filmu KUKY se vrací. Až tak se mi to nelíbylo, jako že bych ten film chtěla vidět zas a zas... Ale jinak fajn. Chodím do třídy s dcerou střihače Fišárka, krterý ten film střihal a moje kámoška byla celá v sedmim nebi, když se to dozvěděla... 
                                                       
Je to o hračce jménem Kuky, kterou matka jednoho kluka vyhodí do popelnice, protože je ten kluk alergckej na plyš. Chlapec, ale vidí Kukyho ve snu každou chvíli a vidí, že  se pokouší se dostat domu...! Kuky se zatoulá do lesa plného jiných opuštěných ,,tvorů" vyrobených z odpadků, kteří, ale Kukyho moc rádi nemají a ujme se ho velitel kterého mluví Svěrák a pak bojují s Anuškou mladším nástupcem velitele, který chce neustále dokázat, že je na to uz ten velitel moc starý a, že nemuže vládnout. Anuška, ale není dobrý velitel. 
Kukymu se podaří dostat se domu a.. Zajděte si na to! Je to zajímavé asi ne pro mne! Třeba pro vás. J.