Září 2010

Paul Frank

28. září 2010 v 19:20 | Johcinnka |  FAVORITE
Něco tak skvělého jsem ještě neviděla... Sotva jsem spatřila ty krásné trika, hodinky, mikiny... co Paul Frank vyrábí spada mi brada. Od té chvíle se Paul Frank stal moji nejoblíbenější znaškou a na jejich stránky chodím opravdu hodně často!!! Je to úžasné. Jejich obchod najdete v ulici rytířská!!! Jer to fakticky SUPER značka!!! 

Running SUSHI

28. září 2010 v 18:59 | Johcinnka |  FAVORITE
Je to fakticky SUPER! Running sushi je v Palladium a na novým Smíchově. Running sushi! No to si zaplatíte nějakou částku a a pak můžete jíst jak dlouho chcete. Pro dítě do 10 let je to za 158,-  a  oro dospělého 258,- Je to, ale fakt úžasné. Vždy se tam nafutruju jak... ani nechci říct co! Pití si, ale musíte dokoupit...! Miluju sushi a miluji i running sushi!!!:-)  Určitě si tam zajděte. Víc se mi t, ale líbilo v Palladiu.  tady je to!!! Je to moc krásné!!! 


Ahojík J.

úžasné Palladium

28. září 2010 v 18:49 | Johcinnka |  FAVORITE
Když do něj vkročím cítím se jak v ráji. To světlo, hudba z každého obchodu jiná, eskalátory... To prostě miluju! Palladium je naprosto ten nejlepší nákupák a celičkým světě! Jsou tam krásné a docela drahé a kvalitní obchody a dokonce i úžasné papirnictví a knihkupectví LUXOR. Jý ho mám moc ráda. Mají tam vše moc hezké a mají tam i restaurace (nahoře) Miluji tam to SHU-SHI. Neni tam, ale jen tak obyčejné shu shi je to running shu shi. Jesli nevíte co to je tak já na to za chvíli napíšu článek tak se na to mrkněte! Je to prostě SUPER!  pa Johcinnka

škola- žádná nevštěvovanost

18. září 2010 v 15:32 | Johcinnka |  Jen tak...
Muj blog nemá moc velkou navštěvovanost, ale o prázdinách se velice zvíšila, jelikoš jsem jednou měla až 48 lidí denně! Ted má nejvíc 10. Je škola a lidé musi chodit do práce. Je to blbé. I já ám tedy míň času na psaní článků... Na blog se koukám jen někdy a píšu už jen málo. Musím se učit a někdy mám tolik úkoů, že se k počítači vůbec nedostanu. Je tp u vás stejně??? Asi jo,že? 

Pa j.

nová Miley Cyrus

14. září 2010 v 11:52 | Johcinnka |  Jen tak...
Hannah montana je pro ni už jen vzdálená minulost. Miley se rozhodla naprosto změnit svou image. Rozhodla se opustin barie a stát se rockerkou a pořádně jí to sedí! Proč vlastně změnila svuj styl? A co na to říkají fanoušci? Co na to říká její rodina?
Vysoké kozačky místo tenisek, sexy minikratásky místo džín a těsný kožený korzet s třásněma  místo trika- miliony amerických fanoušků pořádně vykulilo oči, když shledli vystoupení Myley Cyrus (17) Myley s teenagerovskými rolemi definitivně končí a hodlá ted rozjet další část svojí kariery!!!!  1. reakce na Mileynu změnu image byla převžně pozitivní. Na webovích forech se komentáře točily okolo slov: cool a hustý! to, ale jen u starších fanoušků. Mladší děti a jejich rodiče tím jsou elice zaskočeni a chtěji spátky svou Hannah montana. ,,Nový look Miley ohrožuje výchovu mládeže!" Napsala jedna matka na foru!

obří gumoví medvídci

13. září 2010 v 17:53 | Johcinnka |  FAVORITE
na stránce toptoys se objevil největší gumoví medvěd, který kdy byl. Je jedlí. Ten nejvědší měří 24cm a váží 2,3 Kg. Je z jedlé želatiny. Jesli je, ale pro vás obří medvěd moc velký je tu další, menší druh jedlého velkého medvěda, který je na tyčce a i s tyčkou také měří 24 cm, ale s tyčkou, která je dlouhá 12cm. Prodávají je v těchto příchutích: borůvka, cola, pomeranč, višeň. Ten menší medvívek váží 230g . Já ho ještě nikomu nekoupila, ale myslim, že to je SUPER, ale ne pro lidi co chtějí schodit! Jeho trvanlivost je rok. Můžete si ho objednat na stránce www.toptoys.cz Takže na to mrkněte!!! :-)Obří gumový medvídek - Borůvka
pa J.

Je vůbec HIGH SCHOOL MUSICAL 4?

13. září 2010 v 10:50 | Johcinnka |  Jen tak...
Všechny 3 díly high school byli užasné, ale co odešli hlavní herci jako Zac Efron- Troy, Vanessa Hudgens- Gabriella a další mluvilo se o tom, že troje nahradí jeho mladší bratr Dylan a high school musical 4 BUDE!!!! Dlouho se čekalo a nic. Nebo už je? Neni však ani v kinech! Někde píší že už vzniklo někde mají pod názvem High school musical jen 1,2 a 3, takže nevim! Ví to někdo??? Muzikál ze Střední 1 pa Johcinnka ❤

A zase škola...!

6. září 2010 v 19:43 | Johcinnka |  Jen tak...
Dneska jsem šla poprvé po prázdninách do školy, protože jsem byla v Itálii, promeškala jsem 1. den, ale nějak zvlášt mi to nevadilo! Teď jsem v šestce! Nebyla to, ale ta škola ve, které jsem byla minulí rok. Je to druhý stupeň té školy! Byla jsem krapet mimo, protože i to připadalo vše takové nové, divné a naprosto neznámé! Musim tedy uznat, že se mi 1. den v nové škole docela líbil! Bylo to, ale takové zvláštní! Dnes jsme měli 7 hodin, protože ještě zatím začínáme, neměli jsme jich 9 jako budeme mít jen v pondělí! Těším se, ale na tělocvik! Přibyli mi předměty: fyzika, vaření a ještě nějaké, ale ty už si nepamatuji! Ráno mě dost uklidnilo, když jsem uviděla před školou své kamarádky! Ty mi vše ukázali a paní učitelka mi dala klíček od skříňky a po zjištění, že na ni nedošáhnu jsem si ji vyměnila s kámoškou, která ji měla níže! Ne, že bych na ni nedošahla uplně, ale nedošáhla jsem na věšák, kterej byl v té skříni!!! Na 1. den to docela ušlo! Je to, ale něco uplně jiného! Každ hodina jinej kantor, jiná učebna...! Je to jiné než to bejvalo!!! 


Tak pa J. 


❤❤bleskovka❤❤ 005

5. září 2010 v 13:05 | Johcinnka |  bleskovky!!! ❤/ soutěže
- jméno 
- jméno, které chci mít na diplomku
- hvězdu nebo zvíře, keté chci mít na diplomku
- napiš vtip! 

Beru první 3

Nechápu proč se lidé bojí bouřky

5. září 2010 v 13:02 | Johcinnka |  Téma týdne
Proč se lidé bojí bouřky. Vždyt to nic není a pokud jste doma nebo v autě dokonce i na ulici je opravdu malá pravděpodobnost, že do vás udeří bleskn. Asi by nebyla kdyby si někdo zrovna koupil hromosvod a nesl si ho sebou na ulici! :-) Já se bouřky nebojim. A to mám také veliké zážitky jeden vám povím:

Byli jsme na vodě a bylo hodně dusno a tak jsem byli na lehko a bylo to SUPER! Jen co jsme vyjeli z campu začalo lejt! Lilo dost, ale zatim jsme si mysleli, že to je jen přeháňka, ale když už pak začalo hřmít a začalo prše děsně a nám začala bejt zima, sranda nás přešl. V té chvíli hřmělo, že se třásla zem a lod se nám začala plnit vodou! Nemohli jsme ani pořádne koukat jak lilo... Pak jsem zastavili pod břehem a vlezli bv oblečení do vody, která pro nás byla v tu chvíli teplá! Bouřka trvala asi 20 minut a já si potom vindala s vodího kufru teplonkou mikinu a to mi byloi krásně...! Byl to, ale dobrodružný zážitek!

 Pa J.

new moon

5. září 2010 v 12:53 | Johcinnka |  FAVORITE
Mím nejoblíbenějším filmem se stal new moon, protože jsem se do něj celím strcem zamilovala jako dříve do twilight! Trochu mne, ale mrzelo, že tam byl tak málo Edward! Byl tam přece jen kus na začátku a pak kus na konci a to je vše... Přišlo mi, že chtěli, aby ho nahradil jackob! Mě osobně se Jackob moc nelíbí... No teda postavu má hezkou no vlastně se mi docela líbí, ale na milovaného Edwarda nikdy mít nebude! Nebudu tu prozrazovat jak to skončí, ale řeknu jak to začne! Bella měla zrovna narozeniny a slavila je u Callenů doma! Vše bylo SUPER do toho okamžiku kdy se Bella řízla o papír, při rozbalování dárků! Bohužel se Jasper neudrží a chce jí kousnout a tak se s narozenin stane katastrofa...Naštěstí ji nekousne, ale jen kvůli tomu ji Edward opustí... Určitě si na to zajděte do kina!

my doll aneb krásné hadrové panenky

5. září 2010 v 12:38 | Johcinnka |  FAVORITE
Když jsme byli v Itálii koupila jsem si v jednom nádherném obchůdku značkovou hadrovou panenku! Je to značka My doll a je SUPER! Panenky jsou přenádherné a já si koupila jednu v růžovém s culíčkama! Už když jsem vešla do toho obchodu vzhlíželi na mne hadrové panenky ze všech polic a všech velikostí! Já a má sestra, která má mimochodem aké blog: www.Gretinka.blog.cz, ale to je fuk! No tak každá od táty dostala 20 euro a mě zbylo už jen 15, jelikož jem si kupovala různé náramky...! Koukla jsem na cenu velké panenky a ta stála 32 euro! byla jsem smutná, protože jsem na to neměla a pak jsem narazila nacenu 10 euro, ale ta stála malinkatá panenka z nepohyblivejma nohala a ještě navíc sedící! Zrovna jsem koukala na věšák plný oblečků, když jsem viděla malou panenku, ale ne uplně tu nejmenší jen za 13 euro. Řekla jsem jen Gretě:,, BERU!" A tak ted mám krásnou panenku s krásným oblečkem a krásným kukučem! :-) 

web- WWW.mydoll.it  pa J.