Říjen 2010

AHOOOOJ jsem spátky!

31. října 2010 v 8:31 | Johcinnka |  Moje zážitky
Byla jsem 4 dny na horách z rdinou na dříví a bylo to SUPER! Nemohla jsem sem, ale psát! o je jedno hlavně že jsem se nezabila někde v autě a že jsem znova tady a mohu psát další články... Papa J.
srdíčka

K Halloweenu patří krev

26. října 2010 v 16:59 | Johcinnka |  Moje zážitky
Ahoj, chci vám povědět jedem můj zážitek z období HALLOWEENU a tak čtěte: Jednou jsme se já a moje sestra rozhodly, že budeme dlabat dýně... (Bylo to včera) Moe sestra si vybrala dýni velkou a takže měla užší zdi, ale já si vybrala menší, která byla na 1. pohled roztomilá! Bylo to straště pracné jen ji vydlabat! Když jsem vyřezala 2 oči a nos, vrhla jsem se na pusu! Jenže to se mi tam ten nůž zasekl a já použila hodně síly a nůž mi zajel hluboko do prstu! AUUUUUU! Bylo to strašně hluboké a doted to bolí.... Pekelně! 

Doufám, že se vám můj článe líbil!!!! Byl to krvavý zážitek! :-D

iPhonu 4 mizí signál

26. října 2010 v 16:37 | Johcinnka |  Jen tak...
iPhone 4 je krásný, rychlí... (Jak už jsem se zmnila v předchozím článku), ale vada na něm je to, že mu mizí signál a to na hodně blbém místě! Když si iPhone vemete, jako, že na telefonování postupně vám zmizí signál! Je to na místě té malé čerečka v levo dole,  tam jak se iPhone nejčastějc drží. Steav Jops se k tomu vyjádřil tak že řekl, že to ostatní telefony mají také... Na Jopsovi bylo tehdy vidět jak je velice nervolzní a nesvůj! Koukněte se na toto video: http://www.mobilmania.cz/clanky/antennagate-po-cesku-aneb-jak-iphonu-4-mizi-signal/sc-3-a-1126027/default.aspx


iPhone 4 je nej!!!

26. října 2010 v 16:23 | Johcinnka |  FAVORITE
Před asi dvěmi měsíci APPLE vyrobil nový iPhone 4... Je odlišný od ostatních iPhonů tím, že je HRANATÝ! Ještě žádný z iPodů a iPhonů nebyl hranatý... Vždy byly krásně zaoblené! Nejprve jsem si myslela, že bude hnusnej a na rozdíl od starších generací prostě BLBEJ! Ne! Můj tata si ho koupil a je opravdu nádherný! Je parádní, rychlý, má video kameru, lepší fotky, blesk... Je SUPER! A líbí se mi daleo víc než ostatní generace! Je krásnej že? ↓↓↓↓↓↓ Papa J.

This&That

24. října 2010 v 18:24 | Johcinnka |  FAVORITE
This&That je SUPER obchod, má 3 patra... Je v ulivci Vodičkova a je to vedle Bageterie! Mají tam takové blbiny, ale když potřebujete koupit nějakej dárek tak je to IDEÁLNÍ. Dole mají VÁNOCE, v přízemí mají... no prostě blbinky a to samí i v prvním patře! Je to, ale SUPER! 

Válenky jsou IN

24. října 2010 v 18:17 | Johcinnka |  FAVORITE
V zimě na lidech a hlavně na cizincích většinou uvidíte boty VÁLENKY! Jsou nádherné! Mají vevnitř nádherná kožíšek a jsou hrozně pohodné na chození... Jsou ted hroně IN a hodně lidí je má! Mají je všude: My' národní, Palladium i na internetu! Prodávají je hlavně ve hnědé barvě, ale mají i barvy: Růžová, krémová, modrá a černá! Mě se nejvíc líbí ty Hnědé... (Tmavě) Jsou krásné k džínám, ale i k legínám nebo punčochám je to BOMBA! Mají je i pro děti! No nejsou krásné? ↓↓↓↓↓↓↓↓↓ J

Me to you

23. října 2010 v 11:12 | Johcinnka |  FAVORITE
me to you jsou nádherní medvídci všech druhů... Jdo většinou šediví. Je to, ale velice drahá značka a tak jeden stoji nejmín 360,- Za tu cenu to, ale stojí. Me to you, ale nevyrábí jen plyšové medvědy, ale i kabely pro děti, penály, tužky, pera, sešity... Dokonce i trička a povlaky na peřiny! My to jáčci jsou opravdu nádherně sladcí medvídci a já mám tak krásného... Je v kuličce a má plínku! je hezonkej!me to you :-D  J.

My' národní

17. října 2010 v 9:09 | Johcinnka |  FAVORITE
My' národní (Máj) je na národní třídě. Je to jakoby TESCO, bylo to TESCO.. No prostě za komunistů se to jmenovalo my' národní a pak se to dlouho jmenovalo TESCO a pak to zase přejmenovali na Máj-My' národní. Myslim, že kdy ho opravili, jeho navštěvovanost velice stoupla a ted je z něho nádherný nákupák. V přízemí je kosmetika, kabelky, voňavky a šperky. V prvním patře je móda především pro ženy a jsou tam značky jako puma adidas atd. druhé patro je podle mne hodně hogo fogo, protože tam prodávjí večerní šaty, saka a prostě hogo fogo. Třetí a o moje nejoblíbnější patro je dětské. Prodávají tam olečení pro miminka i pro děti 6-14 a je tam papírnictví. Také je tam hračkárna a vzadu je elektro. Líbí se mi, že je tam i obchůde apple, což na mě vždy zapůsobí hezky a ve čtvrtém patře (úplně nahoře) dalo by se říct, že na půdě je obchod s povlečením, talířema, skleničkama, hrncema... A prostě se mi máj velice líbí a líbí se mi také, že je hned vedle metra!!! 

CONVERSE :-D

16. října 2010 v 9:28 | Johcinnka |  FAVORITE
i lov converse

Proč se lidé hřbitovů bojí???

13. října 2010 v 20:16 | Johcinnka |  Téma týdne
Když je nějaká pořádně strašidelná bojovka tak se jde na HŘBITOV, ale proč vlastně...? Asi protože lidem připadá strašidelné, že tam leží mrtvoly. Já teda osobně na ZOMBIE nevěřím a myslím si, že na hřbitově odpočívá spousta hodných babiček a dědečků a kdyby byli na světě určitě bychom se jich nebáli. Já osobně na hřbitov moc nechodm, jelikož mi ještě nikdo blízký neumřel, ale myslím, že je to nádherné se nad hrobkou blízkého vzpomenout na jak to bylo hezké když ste spolu chodili do školy a pak po škole nakupovali a nebo jste si zašli na oběd nebo jen tak se projít a třeba si i trošku pobrečet... Mylím, že je to nádherná památka! Některé lidi hřbitov uklidnuje... To jsou, ale vyjmečné případy. 

Pa pa J.iPod nano 6

10. října 2010 v 17:54 | Johcinnka |  FAVORITE
Nový iPod nano je nyná iPod nano šestá generace! Je krásný a mají ho v opravdu pestrých barvičkách...Mě se mooooc líbí. Popravdě řečeno všechny výrobky apple se mi hrozně líbí a to opravdu všechny. Ale samozřejmě některé víc a některé míň! iPod je v červené, růžové , žluté, zelené, modré a šedé barvě, což je veliký výběr (podle mne) A zapoměla jsem říct to hlavní!!! Je DOTYKOVEJ! Je to čtverec! A jako sou na iPhonu ty zablené ikonky a na iphonu jich je 12 tak na iPodu nano 6 jsou 4. Je to miniaturní a neuvěřitelně rozkošňoučkej iPudek! Mě se strašně líbí... Na apple store stojí $149 Je prostě BOŽÍ!!! Ne?

❤❤bleskovka 005❤❤

9. října 2010 v 8:24 | Johcinnka |  bleskovky!!! ❤/ soutěže
BLESKOVKA 005

- jméno
- jméno, které chceš mít na diplomku
- Celebrita nebo zvíře, které chceš mit na diplomku
- Jak se máš???
Beru první 3

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤


Podzim- Nejhezčí roční období

4. října 2010 v 17:57 | Johcinnka |  Téma týdne
Abych se sama přiznala tak podzim jako roční období moc ráda nemám, protože to neni ani ryba a ni rak! Ani teplo ani sníh a zima... Ale miluji to, když se podívám okna auta nebo z domova, nebo si jen tak jdu po ulici a vidím tu nádheru- hnědo žluté listy. Nádherně zbarvená příroda a listí!!!! Je to nádhený měsíc a myslím, že každý měsíc má něco do sebe, ale tento je podle mě nejhezčí! 
 nádhera že? J.

Struny dětem

2. října 2010 v 20:03 | Johcinnka |  Moje zážitky
patnáctý ročník festivalu struny podzimu uvedl tento víkend (2-3.10.2010) Představení Struy dětem... Festival Struny pozdzimu ještě nikdy nic takového nedělal, ale mělo to veliký úspěch. Dneska jsem na tom byla a bylo to fakt SUPER! Je to ještě zítra! Bylo to v divadle Kolowrat, ve čtrvrtém patře. Nejprve bylo africké bubnování a to bylo fajn, protože jsme si tam mohly vyzkoušet všechny ty bubínky a bubny! Potom následovalo představení hlasy a rytmy, kde zpívala skupina Yelow sisters a pak bylo znovu africké bubnování, ale pro větší a nebyl tam takovej rachot, jako když tam ty čtyřleté děti mlátily do těch bubínků... A ukončilo to představení Hlaso hrátky, kde hrála a zpívala jedna holka z těch yelow sisters! Myslím, že se to celé podařilo a navíc tam byl od dvou program Canon, kde nám daly úžasné fotoaparáty a my s nimi fotili detajly a bylo to... No BOMBA! Bylo to fakt úžasné a moc se mi to líbilo!
Web Struny podzimu- www.strunypodzimu.cz
toto  byl plakát!!! Je dobrej ne?

yelow sisters