Prosinec 2010

Líbí se vám nový designe mého blogu?

31. prosince 2010 v 12:55 | Johcinnka |  Jen tak...
Dneska jsem se rozhodla, že si obnovím šblonu a prostě vše na blogu... A tak jsem se do toho pustila! Teď se jen chci zeptan (ne jenom těch, kdo znali muj blog dříve) Jak se jim to líbí.... Tak please pište komentáře...!!!

Hlasujte!

31. prosince 2010 v 11:34 | Johcinnka |  Jen tak...
Moje sestra se přihlásila se svým krásným blogem do soutěže i nejhezčí blog... Prosím budete pro ni hlasovat? Její blog je ZDE a hlasujte pro ji tady OK? Tak at vyhraje! :-D Pa 
Myslím si, že se vám její blog bude líbit! :-D 

Pes je jdiná láska, co se dá koupit za peníze

31. prosince 2010 v 10:35 | Johcinnka |  FAVORITE
Malá štěnátka ve zverimexu by měla mít nad klecí varovný nápis:,, Nedívejte se do mých očí, stratíte srdce!"

Pořád jen čekám, než začnou dávat the nanny

31. prosince 2010 v 9:26 | Johcinnka |  Jen tak...
Ach jo! Měla jsem takráda chůvu k pohledání, kterou mimochodem dávali na PRIMĚ, že když končila byla jsem z toho docela dost smutná... Čekala jsem asi měsíc a pak jsem napsala mail do primy, kdy zas poběží na televizních oprazovkách. Asi za  týden mi přišel mail, že ji zatím nemají v programu do pul roku, ale že neví! To mě moc nepotěšilo, ale pořád nejsem nedočkavá a na svou chůvičku čekám! Ten seroal je prostě nejlepší na jakej jsem kdy koukala! (podle mě) se nevyrovná žádnému jinému pořadu v televizi a t už rpvnou přehlížím Ordinaci a Ulici :-( To jsou zasety nejhorší serialy, co jsem kdy viděla!!! 


Muj nazor na HARRYHO POTTERA se změnil...

28. prosince 2010 v 21:47 | Johcinnka |  Jen tak...
Nedávno jsem se tady na mém blogídku zmínila o tom, že mě Harry Potter moc nebere... Viděla jsem film a přestalo se mi to líbit! Myslím se, že ten film je na mě až moc krutej a krvavej... No, pak jsem si řekla, že mohu zkusit knihu! Knížku jsem ještě nikdy nezkusila a tak jsem si zašla do knihovny na Praze 1 a vypujčila si 1. díl! Po přečtení prvního octavce jsem se do té knihy zamilovala a musela jsem číst dál, dál, dál... Čtu ho doted a ještě mě neomrzel... Pořád tam je o čem číst a to pravé dobrdružství právě ZAČÍNA!!! 

Nádherné hadrové hračky

28. prosince 2010 v 18:58 | Johcinnka |  FAVORITE
Včera jsme byli u jedné naší kamarádky, která kromě toho že je výborná fotografka, vyrábí i krásné, ručně šité hračky... Jsou opravdu kouzelné a když jsem omylem vkročila do jejího šicího koutku, spadla mi brada! Bylo tam tolika krásných látek, že jsem ani nevěděla kam dřív kouknout! A když nám na konci návštěvy ukázala ty vyrobené hračky brada byla opět dole!!! Díky tomu, že mám malou sestru, dala ná  jednoho levandulového ptáčka a pořád se ním kochám...! :-D Samozřejmě mají web, kde si hračku můžete koupit! Je to vyrobené jak jsem již řekla ručně!
tady je WEBOVKA kde si mužete hračku pořídit - Klik

Králíček Vitamiňák


Vítězi STAR DANCE jsou Kříž & Alice

25. prosince 2010 v 20:50 | Johcinnka |  FAVORITE
Vítězi STAR DANCE už je u konce! Vlastně už uplně skončilo, ale ted je hlavní KDO vyhrrál!!! Na tomto blogu je již poznat z jednoho jistého článku poznat komu fandím a kdo podle mě vyhraje!!! Moje předpoklady a doufání se splnilo a STAR DANCE vyhráli Pavel Kříž a Alice Stodůlková! Ve STAR DANCE se mi nejvíc líbí (vždy) tanec freestile! Taneční pár si vždy vymyslí vlastní tanec! Dana Batulková v minulé řadě star dance měli krásný Free stile, díky němu vyhráli! Dana (vzpomínám) přivezla Jana Ondera v kočárku! A Pavel kříz s Alicí tancovali HIP HOP! Bylo to fakticky super! Moc jsem si to užila... Myslím si, že si to zasloužili! J.   Pavel Kříž a Alice Stodůlková             Pavel Kříž a Alice Stodůlková            Pavel Kříž a Alice Stodůlková

Vánoce u nás...!

25. prosince 2010 v 18:35 | Johcinnka |  Moje zážitky
Vánoce u nás doma jsou vždy neuvěřtelně kouzelné at mi je 12 nebo 3 roky... Vždy si to všichni pěkně užijem a jsme neuvěřitelně štastní!!! Teď ti/vám  popíši Vánoce tímto rokem. Když se u začalo stmívat šli jsme do pokoje a začali hrát společenskou hru! Berinka (má sestra, které je rok a pul) Nás nechaůa hrát, protože spala... :-D Hru jsme dohráli a šli jsme se koukat na film, který se mi moc líbil. Ještě nikdy v životě jsem ho neviděla a byl fakticky SUPER! Jmenuje se- Jsem nesmělí ale néčím se! (jistě ho znáte že?) V půli filmu se probudil Berinka a byla hodná, takže jsme film v pohodě dokoukali! Když jsme se pak mrkli do pokoje vedle, pod stromečkem už leželo HODNĚ dárků a ma jsme šli zpívat koledy! Je to vždy krásné, když se zpívají ty koledy a maminka nás doprovází na klavír... VÁNOCE jsou prostě ten nejlepší okamžik v roce! Po večeři jsme šli tozbalit dárky.... Dostala jsem spousta SUPER dárku! Večer když jsme si už vše dorozbalili a radovali se! Šli jsme se do města projít a stavili jsme se v kostele, abychom se koukli n kousek mše! Tento večer se mi mocinky líbil!!! 

Štastné svátky
Johannka

Tak, Šťasntné a Veselé

24. prosince 2010 v 8:56 | Johcinnka |  Jen tak...
Tak a už tu máme opět vánoce!!! Je to bezva a já se už moc těším!!! Stromeček už nám v pokoji krásně září a čeká na své kamarády, co ho přijdou navštívit až VEČER!!! :-D Tak všem mím věrným návtěvníkum a i jiným!
MERRY CHRISTMAS AND HAPPY NEW YEAR!!!! 

Njelepší kniha se jmenuje 12

17. prosince 2010 v 8:59 | Johcinnka |  FAVORITE
Zrovna včera večer jsem dočetla opravdu nejlepší knihu, co jsem kdy četla! Jmenuje se 12 a napsala ji od ted má nejoblíbenější spisovatelka Lauren Myracleová. Kniha se jmenuje 12! Je to o holce Viki, která zrovna v Březnu oslavila 12 let a popisuje změny v jejím starším věku... Je to opravdu skvšlé! Při tom co e trápí, že nechce noit podprsenku se o i začne zajímat kluk jménem Lars a pohádá se s kamarádkou! Je to opravdu skvělé a bylo to poprve co jsem nechtěla aby knížka skončila! Opravdu! Hltala jsem stránky jako kusy štavnatého koláčku, nebo dortu! Bohužel už jsem dojedla! Na tuhle knih budu vždy štastně vzpomínat!


Harry Potter mě nebere!!!

17. prosince 2010 v 8:50 | Johcinnka |  Jen tak...
U spousta holek i kluků je moc oblíbená kniha Herry Potter! Mají dokonce rádi ten film! Viděla jsem kus filmu Harryho Pottra a už ho nikdy nechci vidět! Myslím, že tyhle filmy prostě nejsou pro mě! Je to fakt hnusný! Viděla jsem jenom toho hnusnýho hada co byl v tom díle a hned jsem brala ovladač! Opravdu se mi to nelíbilo! Možná, že kdybych si přečetla tu knihu, byl by na něj můj názor jiný, ale o tom pochybuji. Ale samozřejmě mohu to zkusit! Přátelé neodsuzuju kvuli tomu, že ho mají rádi, ale do kina na to s nimi nejdu! Prostě mám na to jiný názor  BASTA!


Ve Star dance určitě vyhraje Alice & Kříž

17. prosince 2010 v 8:42 | Johanna |  Jen tak...
Miluju Star dance a moc ráda na něj koukám... Tuto sobotu (zítra) proběhne finále!!!! Ve finále je Pavel Kříž & Alice Stodulková a Aneta Langerová & Michal kurtiš! Myslím si že nejlepe tancune Pavel a Alice! Možná to je, ale tím, že Anetu Langerovou nesnáším! A Pavel Kříž je SUPER! Líbí se mi také, že tančí často na Michaela Jacksona! Je to bezva! Určitě vyhrajou!!!! VĚŘÍM JIM! :-) J.


Ovečku do mikrovlnky!

13. prosince 2010 v 18:55 | Johcinnka |  Téma týdne
Co si já přeji nejvíce k vánocům je ovečka do mikrovlnky...To ji strčíš do mikrovlnky na 1 min. a ona tě pakpřes 3 hodiny hřeje v posteli! Je to podle mě SUPER! A prý to pomáhá i na bolení kloubů! To mě, ale nehrozí!  Neexistuje jenom ovečka, je na světě i kočka, pes, tučnák, slon, opice atd. Je toho hodně! Ale mě se nejvíce líbí ta ovečka. Pak se mi teda íbí i kachnička, ale mín! Můžete si ji objednat na http://www.alza.cz/hrejiva-ovecka-d140050.htm a tam je i video! Je to opravdu skvělý dárek! J.Zobrazit ve větším rozlišení produkt Hřejivá ovečka.

ADOPTUJ si zvíře!

12. prosince 2010 v 8:46 | Johcinnka |  FAVORITE
Objevila jsem fakticky super blog! Koukni se na něj taky a adoptu jsi zvířátko! Je to fakt super! Můžeš si adoptovat pejska, kočku a koně! Musíš jim potom kupovat jídlo, potřeby a můžeš s nimi chodit na procházky a jezdit na jízdárně a s kočkou si mužeš hrát s hračku co ji koupíš! Tak honem pojd a adoptuj si pejska!!!!!!!!!
 Packo J.

Můj vzor? ASHLEY Tisdale

8. prosince 2010 v 16:05 | J. |  Téma týdne
No, když mi někdo řekne jaký je můj vzor je to krásná Ashley Tisdale! Ashley má podobně blondate vlasy jak já a... No prostě se mi líbí. Poprve jsem ji viděla v high school musical, ale to zrovna hrála zlou, mazanou barbie Sharpay Evens, ale to mi nevadilo! Je prostě krásná a mě se líbí! 

APASIONATA

8. prosince 2010 v 16:00 | Johcinnka |  Moje zážitky
Já a moje rodina jsme byli nedávno na APASIONATĚ... Pro ty kdo nevědí co to je, tak to je show s konma... Nevěděla jsem co od toho mam cekat, protože jsem tam jeste nikdy nebyla, le bylo to SUPER! Zvlášt když jsme měli lístky do 1. řady... Co na těch koních dělali bylo neuvěřitelné! Mělo to jednu přestávku a to bylo fajn! Prostě SUPER! Nejsvíc se mi líbilo, když chlap stál na dvou koní a před sebou měl další 4 ve spřežení a skákal s nimi přes překážky... Nemohla jsem tomu uvěřit! Bylo to v O2 areně a tak tam bylo hodně lidí a to světčí o tom, že záchody byli teda dost přecpaný! Ale moc se mi to líbilo! :-)