Leden 2011

Kosmetička a zvíře

31. ledna 2011 v 13:24 | Johcinnka |  FAVORITE
Nedávno jsem skoukla film KOSMETIČKA A ZVÍŘE  a je to opravdu dobrej film (podle mě)! Tak  tam hraje moje nejoblíbenější herečka Fran Drescher! Je to o tom že Joy Millerová (Fran D.) se díky fotce v novinách dostane do SLOVECIE a stane se učitelkou 3 dětí. (dětí prezidenta) Nikdo, ale neví že Joy Millerová smí učit jen kosmetiku. Postupně se do ni Pan prezident (Timothy Dalton) zamiluje. Dokone Joy přichistá ples a tam se pohádají. A Joy odjede. Samozřejmě to, ale dobře skončí... Protože za ní přojede do NY a řekne ji že ji MILUJE! Jesli se chcete podívat na triller tak Tady!

MALL WORLD na facebooku...

29. ledna 2011 v 19:09 | Johcinnka |  FAVORITE
Nejlepší hra na facebooku, co jsem hrála je MALL world! Je to jenom pro holky! Začne to tak, že si uděláš svoji holku! Pak si zařídíš krám a kupuješ do něj z katalogu věci (oblečení, kabelky atd.) A mezitím si ješte mužeš kupovat oblečení v obchodech pro sebe nebo je darovat někomu ze svých přátel... Lepší hru jsem ještě nehrála! Jesli máte facebook tak si ji honem pojd zahrát!

Jejda!

28. ledna 2011 v 18:25 | Johcinnka |  Jen tak...

Swatch jsou SUPER

27. ledna 2011 v 19:23 | Johcinnka |  FAVORITE
Táta byl nedávno v New yourku a přivezl mi odtamtud krásné hodinky SWATCH! Nenašla jsem, ale bohužel jejich fotku na internetu, ale jsou opravdu krasné! Moc se mi líbí a SWATCH webovky jsou krásné jen Klikni! Aotevřou se ti Webové stránky. Je tam spousta krásných hodinech, ale jsou dost drahé... :-( Ale SUPER!

Tak už mi je 12... :-D

27. ledna 2011 v 19:10 | Johcinnka |  Moje zážitky
20.1 už mi bylo 12... Je to zvláštní... Neřekla bych, že mi je už 12! Řekl bych tal 10-11, ale 12? No je to už takové veliké číslo a když si řeknu, že jsem už dvanáctiletá tak no... Je to každopádně zvláštní. Mám, ale radost, že jsem zase starší. Už můžu jezdit s podsedákem vepředu auta! Je to fajn! V sobotu budu mít oslavu a iý se moooooc těším!
Johannka (už dvanáctiletá)

Byla jsem na lyžáku...

16. ledna 2011 v 16:01 | Johcinnka |  Jen tak...
Tak jsem zase spátky! Jak jste si jistě všimli tak jsem pár dnu chyběla tady na svém blogu. Byla jsem totiš na ŠVP (Škole V Přírodě) Jeli jsme do Nicova! Jeli jsme tam 2 třídy (asi 60 dětí) a taky 3 učitelé a instruktor na snowboard! Když mi p. uč. řekla, že tam nebude mpc prudkej svah, rozhodla jsem se, že to využiji k naučení na SNOWBOARDU. Na Florenci jsme nastoupili do autobusu se všemi bágly atd. a 3 hodiny jsme jeli směren na Nicov. Bydleli jsme v penzionu POPELNÁ. Když jsme tam přijeli vvyndali jsme si kufry a lyže a prkna jsme si dali do lyžárny. Paní učitelka nám řekla pokoje a já jsem si společně se dvěmi kamarádami vybalila. Vůbec i nevadilo, že jsem spala na přistýlce... Dokonce se mi to zdálo ještě víc pohodlný než ležet na posteli. 

Bohužel moc sněhu nebylo a vlek ani nejdezdil... Třetí den začalo pršet a vše roztálo. Jezdili jsme tedy jen 2 dny. To mi ale ani tak moc nevadilo, jelikož jsme měli naplněnej progrm na celý den! Vždy dopoledne jsme se učili a odpoledne jeli na výlet nebo hráli hry. Nejlepší to bylo asi ve čtvrtek, protože mámej jednu spolužačku a její tatínek vlastní ✭✭✭✭ HOTEL Annín. A my tam jeli a byla to fakt BOMBA! Neprve jsme šli na Bowling pak na luxusní oběd a pak do krásného bazénu a sauny! Bylo to SUPER!

Celá tahle ŠVP se mi mocinky líbila! ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Existuje posmrtný život???

9. ledna 2011 v 10:08 | Johcinnka |  Téma týdne
Každý člověk někdy jistě přemýšlí o smrti, o tom jak zemře  a o posmrtném životě... I já jako každá jiná holka či kluk někdy přemýšlím o těchto věcěch, ale ještě nikdy jsem nedošla k žádnému výsledku! Já osobně si myslím, že to neexistuje, ale tak nějak 30% mého já vždy myslí, že to je pravda, že až umřu, budu mít posmrtný život! Samozřejmě si nemyslím, že budu v nebi v mráčcích a mezi Anděli... Ale možná je možná není. Nikdo to přece jěště nikdy nedokázal, nikdo ještě niomui neřekl:,, Byl jsem tam a je to bezva!"  Nevím až umřu tak ti zjistím, ale to bude (doufám) až za hodně douho...!!!

Všimli jste si také, že Apple nemá reklamy?

6. ledna 2011 v 16:44 | Johcinnka |  Jen tak...
Moji milý čtenáři, všimli jste si také, že značka APPLE nemá žádné reklamy? Nikdy jsem neviděla venku na uklici, natož v televizi reklamu na iPhone, iPod apod.... Oni prostě nemusejí mít po světě reklamy! Utrhnou jim ruce i bez nich! Já sama osobně mám iPhone a jsem s ním velice spokojená, kromě toho že já mám 2G a ty jsou kazové a přestává mi fungovat dotyk. Ale jinak jsem s ním plně spokojená! (I s iPodem) Pa J.


SILVESTR v pyžamu!!!

1. ledna 2011 v 15:46 | Johcinnka |  Moje zážitky
Tý jo... To už je 1. Ledna a máme za sebou další rok a další SILVESTR! Tento rok byl ale opravdu SUPER! Moji rodiče mají hodně přátel v Koštanech a tam se vždy slaví SILVESTR... Vždy (každý rok) je nějaké téma! Letos bylo téma PYŽAMO!!! Takže jsme si na sebe vzali svoje pyžama a chlupaté bačkory a já, Gretta (moje sestra) a ještě jedna naše kamarádka jsme si vzaly natáčky do vlasů! Když jse se konečnš dozvonili do bytu hostitele a vystoupali schody, už tam všichni postávali a posedávali v pruhovanejch pyžamech, košilích po babičkách, kartáčcích v puse a nočními čepičkami... Bylo to opravdu SUPER!! Protože mi je teprve 11 (v lednu mi bude 12) a doma chodím poměrně brzy spát, nechtěla jsem ponocovat a tak jsem šla spat v jednu hodinu! Nikdy bych si samozřejmě nenechala ujít odpčítávání a novoroční ohnostroj... Nikdy jsem tak dobrej Silvestr nezažila... Moc se mi to líbilo!
PS: Doufám, že jste měli všichni také tak hezký Silvestr jako já... j.