Březen 2011

Změna času!!!!

27. března 2011 v 10:54 | Johcinnka
OOO Bože, nenávidím když nám ubírají hodinu! Když nam ji přidají ok. , ale TOHLE! Už se vidím jak zítra vstávám do školy...! Vím jixstě, že nejsem jediná komu to vadí a myslím, že by to měli zrušit! OBOJE!
❤❤bleskovka❤❤007

26. března 2011 v 12:54 | Johcinnka |  bleskovky!!! ❤/ soutěže

Bleskovka 007

Takže je tu bleskovka 007 a každý má šanci dostat krásný diplomek a reklamu na mím blogu....
do komentářů:
- jméno a přijmení
- přezdívka
- nejoblíbenější barva
- zvíře, celebritu co chcete mít na diplomku
- Jak je???
Beru první 3!!!

:-D

25. března 2011 v 18:40 | Johcinnka


Popis života Harryho Pottera

25. března 2011 v 18:27 | Johcinnka |  Jen tak...

HARRY POTTER

DOMOV:
rodina - James a Lily Potterovy - Mrtví
Teta Petunie a strýc Vernon + dudley
- Zobí ulice č. 4
kmotr - Sirius Black
ŠKOLA:
Název - Bradavice
ředitel - Albud Brumbál
koleje - Nebelvír, Havravspár, Mrzimor a Zmijozel
ředitelka Harryho koleje - Prof. Meckgonagallová
nejhorší učitel - Snape
Hagrid - šolník/ zahradník

Kamarádi:
Ron Weasley
Hermiona Grandgerová

rodina Rona - Mrs. Weasleová, Mr. Weasle = Ron, Fred, Jorge, Ginny, Bill, Percy
rodina Hermiony - ,,mudlové"

protivníci:
Draco Malfoy

Sport:
Famfrpál - Hra při které kouzeníci letají na košťatech a chytají začarované míče
Výraz ,,mudla":
člověk co neumí kouzla a čáry

Prasinky:
vesnička do které Harry každý víkend jezdí!
Harry potter a ohnivý pohár

22. března 2011 v 17:18 | JohcinnkaOhnivý pohár
Jestli často na tomto blogu čtěte, už víte, že se mi moc líbí jak píše J.K. Rollingová! Samozřejmě, že čtu Harryho Pottera a nedávno jsem asi před týdnem jsem dočetla Harrho Pottera a ohnivý pohár!
Harryho vyzvedne rodina Weasleových (rodina jeho nejlepšího kamaráda Rona) u rodiny Dursleových a společně i s Hermionou Grandgerovou (Harryho nejlepší kamarádkou) na mistrovství světa ve famfrpálu! (pokud nevíte co to je přečtěte si muj článek Popis Harryho života) Po zápase se přímo před Harrym, Ronem a Hermionou objeví znamení zla! Je to znamení LORDA VOLDEMORTA!
Když se pak po prázdninách vrátí do Bradavic, Brumbál jim na začítku školního roku oznámí, že letos se bude onat turnaj tří kouzelníků. A že se do bradavic sjedou ještě 2 kouzelnické školy (Krásnohůlky a Kruval) a pohár tří kouzelníků vybere z každé jednoho plnoletého (17 +) šampiona a ty potom mezi sebou budou soutěžit! Každý kdo je plnoletý a chce se zůčastnit musel hodit do ohnivého poháru svoje jméno a školu na kousku oergamenu. A že se tento rok bude konat v Bradavicích Vánoční ples. Harrymu, Ronovi ani Hermioně ještě není 17 a tak se o to ani nenaží! Ale ten večer, co pohárybere z Bradavic Cerdika Diggoriho (Roberta Pattinsona), z Krásnohůlek Fleur Daleconstrovou a z Kruvalu Victora Kruma, vybere čtvrtého šampiona a to HARRYHO POTTERA. Většiná dětí ze školy mají Harryho za podvodníka.
O 1. úkolu mu řekne Hagrid a Harry se sděšením zjistí, že to jsou DRACI! Je tak hodný, že to řekne Cedrikovi D.
Jejich nový profesor - ,,Pošuk Moody" Harrymu poradí ať na to použije něco, co nejvíce umí a tak se Harry rozhodl, že na to jak přemůže draka a získá zlaté vejce, které drak hlídá použije koště! (létající) Vzít Drakovy vejce se mu povedlo úžasně... Vejce, je, ale hádanka, která skrývá odpověd na otázku ,,Co bude další úkol?" Vždy když ho Harry otevřel začalo strašlivě vřískat, křičet a písat! Cerdic mu na oplatu řekl jak na to má přijít... Má se s ním prý jít vykoupat. Byla to pravda a Harry zjistil že 2. úkol je zachránit svého přítele ze dna jezera (v rozmezí jedné hodiny)! I druhý ukol se mu povede a to pomocí domácího skřítka Dobbyho, který mu dá prášek žaberník. (Narostou mu žíbry a ploutve a může dýchat pod vodou.) Třetí úkol, ale je to projít bludištěm a dotknout se jako 1. Poháru tří kouzelníků.

Když se Harry dostane přes všechny překážky bludiště zjistí, že Cedrik tam byl taky a dohodnou se, že se poháru dotknou oba a že si cenu - 1000 galeonů rozdělí. Bohužek je ale pohár přenášedlo a přenese je na hřbitov, který se Harrymu už tolikrát zjevil ve snu. Setká se tam s Lordem Voldemortem a je světkem toho jak VOLDEMORT zabije CEDRIKA a jak znovu nabírá sile. Voldemort se ho dokonce pokusí zabít, ale Harry mu unikne a dotkne se přenášedla )poháru) a ocitne se spátky v Braavicích s tělem mrtvého Cedrika. Nikdo mu to nevěří a pak se ho sám Pošuk Moody pokusí zabít. Zachrání ho Brumbál a dosvětčí, že to vůbec není pošuk moody, ale jeden pán z ministerstva, kterého dlouho hledali. Harry, Sirius a pár lidí vědí že LORD VOLDEMORT SE VRÁTIL!!!

Johanna Vrabcová
4 šempioni
Albus Brumbál a pohár 3 kouzelníků
Vánoční ples
profesor ModdyTropical Island v Německu

20. března 2011 v 13:25 | Johcinnka |  Moje zážitky
Můj táta, sestra a já jsme se rozhodli, že si vyjedeme na výlet do Tropical Island (Německého aqua parcu)! Na polní cestě jsme zahlédli obrovskou šedivou halu a blížila se blíž a blíž.
Když jsme vstoupili blíž, pohtil nás nával teplého vzduchu a dusna... Na recepci jsme si vzali čipy na ruce a vyrazili do bungalovu po kamené cestičce. Pokoje jsou tam moc hezké a jsou tam dokonce i klimatizace. Objednali jsme si pobyt na 24 hodin. Přijeli jsme kolem šesté večer a příštího dne kolem šesté zase odjeli. Už jsem byla celá natěšená do vody, na tobogány atd. Super také na tomto ,,ostrově" je, že se jede NON STOP! Můžete se vnoci vzbudit a jít si zaplavat, zajezdit na tobogánu, jít se projít a přitom vás nikdo nekomanduje, že děláte radlál. Všude okolo vody je písek a kamínky. Lehátka jsou okolo kažého bazénu a vodopády jsou kouzelné. Nejvíc mě bavili asi ty tobogány. Byli tam 3 a jedna velká klouzačka. Na klouzačku se mohlo s nafukovacíma kruhama i bez. (Kruhy se tam jen tak povalují a můžete si je kdykoli vzít!) po schodech se vyjde na 1. klouzačku, která je dostatečně široká na kruh, 2. tobogán je žlutý a j hodně zamotaný, třetí je modrý a je to ten nejprudší tobogán jakej jsem kdy viděla. Dole je obrázek... Moje sestra ho jela po BŘIŠE!!! (nechápu) Já ho, ale taky jela. V areálu je deštný prales ve kterém žijí i některá zvířata, např. želvy. My tam potkali i páva. Jsou tam hezké restaurace a bary. Dokonce i fitness club. Opravdu krásný výlet, moc se mi to tam líbilo§ Johcinnecka
Hermiona (Emma Watson) změnila účes

12. března 2011 v 16:40 | Johcinnka |  Jen tak...
předtímpotom!

JEDEN svět!

11. března 2011 v 15:39 | Johcinnka |  Moje zážitky

Festival JEDEN SVĚT!

Dneska jsem společně ze svojí třídou a paní učitelkou šla do kina Evald na festival Jeden svět. Bylo to o tomm že je každý jiný a když je někdo něčím zvláštní, že to neznamená, že ho máme odsuzovat, nebo, že se sním nemáme bavit... Nejprve jsem moc nečekala, co od toho mám čekat, ale pak se mi to moc líbilo! Byli tam i kreslené, vtipné příběhy a dokonce jsme viděli i celý příběhy o dvou sousedkách mravencech a jedna šetřila elektřinou a byl tam ukázanek celej jejich den. Jedna se šla ráno vykoupat a napustila si celou vanu vody, nechala rosvíceno, když jí bylo vedro pustila si větrák a nestlumila topení. Prala každou věc zvlášť. Nevipínala televizi atd. Druhá šetřila a dávala si třeba kafe do termosky na celej den, prala všechny věci na rás, ráno se jen osmrchovala atd. Té co nešetřila pak přišel dopis s tím, že jí odpojily vodu a elektriku a ta druhá (ta co uměla šetřit) jí pomohla.
Myslím, že také bylo dobré, že po každém filmu byla přestávka a debatovalo se o tom.
Tento festival se mi moc líbil.
Johanna Vrabcová

Nový iPad!!!

8. března 2011 v 15:43 | Johcinnka |  FAVORITE

Nový iPad od Applu!

Apple včera zveřejnil nový iPad! Steave Jops opět nesklamal! Nová iPad je úžasný a je k němu vyroben i speciální obal, který se může krásě tvarovat... Obaly jsou v různých barvách. Jsou poravdu krásné!

Živod bez masa? Ani náhodou!

8. března 2011 v 15:39 | Johcinnka |  Téma týdne

Vegetariánství

Pokud se jedná o vegetariánství, podle mě je to hloupost! Maso je výborná strava a dává nám bílkoviny! Měla jsem asi dvě kamarádky, které se rozhodly nejíst maso z lásky ke zvířatům... Ani jedna to nevidržela déle než rok! Samozřejmě jsem je kvuli tomu nějak neodsuzovala, ale obě tím chtěli být jen zajímavé! Vegetariánství je možná fajn, ale zkoušet to nehodlám!

Co, ale opravdu nehápu jsou VEGANI! Oni nejí ani sýr, máslo ani jopgurty! Prostě nic od zvířat! Je to proti rozumu! Vždyt krávám to nevadí, když je podojíe nebo ne?

Já bych bez masa nemohla žít... J.

cola? kofola? nebo pepsi?

4. března 2011 v 20:12 | Johcinnka

COLA vs. KOFOLA a nebo pepsi?

CO MÁTE RADŠI? COCA COLU, KOFOLU NEBO PEPSI?
Samozřejmě, že je nejslavnější Coca cola. Je taky u lidí nejvíce oblíbená, ale jednou jsem v jednom časopise četla, že lidem zavázali oči a dali jim z chěchto tří nápojů ochutnat zvítězola PEPSI! Já osobně mám nejradši COLU! Je nejlepší! Každý má, ale právo na svůj názor a ten můžete uplatnit v anketě na hlavní stránce mého blogu...! Tak uvidíme, co je nejlepší!