Duben 2011

VESELÉ VELIKONOCE VŠEM!!!

22. dubna 2011 v 20:59 | Johcinnka |  Jen tak...

Klaus udělal ostudu České republice

15. dubna 2011 v 18:25 | Johcinnka |  Moje zážitky

Václav Klaus na návštěvě presidentů v CHILE ukradl místní pero. Video, které bylo zveřejněno na Youtube už shlédlo až 89 tisíc lidí. Presidnt se z toho snaží vymotat tím, že řekl,že pero byl dar a prý to byla jen obyčejná propiska a, že ani neví kam ji dal! Vláda v Chille ale zveřejnila, že to čozhodně žídná propiska nebyla, že ukradl luxusní pero vyrobené z polodrahokamu! Myslím, že Klaus zostudil celou Českou republiku! Video se stalo zábavou, dělat z něj různé parodie, které se mimo jiné šíří neuvěřitelnou rychlostí!


Devoir, pouvoir, vouloir

5. dubna 2011 v 16:10 | Johcinnka |  Jen tak...

POUVOIR - moci
Je peux
tu peux
il peut
nous pouvons
vous pouvez
ils peuvent

VOULOIR - chtít
Je veux
tu veux
il veut
nous voulons
vous voulez
ils veulent

DEVOIR - muset
Je dois
Tu dois
il doit
nous devons
vous devez
ils doivent

Dee Dee Bridwater je prostě kiuzelná!!!

3. dubna 2011 v 19:18 | Johcinnka |  Moje zážitky

Dee Dee Bridwater

Můj táta vlastní festival struny podzimu a minulý rok měl GALA pro struny podzimu s Bobby mcFerrinem a letos si na GALA pozval Dee Dee Bridwater. Já na konzertu nebyla, ale dneska jsem šla s tátou k ní do hotelu.
Ona je prostě kouzelná! Je strašně milá a sebevědomá! Zahltí vás dobrou a štastnou náladou... Hned mě objala! Měla tam zrovna rozhovor s Markem Ebenem do pořadu na plovárně. I toho jsem moc ráda viděla. Když rozhovor skončil šli jsme jí koupit nějaký krásný dárek. Zjistili jsme, že má ráda jantarové náhrdelníky a tak jsme hned zašli do jednoho obchodu a koupili jsme jí krásný Janktarový náhrdelník ze kterého měla strašlivou radost.
Dee Dee je velmi zvláštní tím, že Nemá vlasy! Nemá je, ale protože by měla rakovinu nebo tak... Je o prostě její image! Také nosí hodně šperku... Opravdu hodně. Nechala jsem si od ní podepsat program a doufám, že ji ještě někdy uvidím...:-D Bohužel už zítra odléta...

Je to skvělá žena...


Tangle teezer - nejlepší hřeben co jsem kdy měla!!!

3. dubna 2011 v 19:07 | Johcinnka |  FAVORITE

TANGLE TEEZER

Když jsem zrovna seděla u mojí kadeřnice v salonu UNIQUE (mimochodem ted je opravdu bezva a stříhání tam... no prostě SUPER!) Když jsem si všimla krásných hřebenů na pultě... Zeptala jsem se teda jedné kadeřnice Zuzany (která je majitelkou) co to je... Hned mi teda ukázala kouzla hřebenů Tangle Teezer.
Když jsem z kadeřnictví odešla a přeýšlela jsem o tom, došla jsem k závěru , že ho musím mít! Tak jsem asi po týdnu opět vyrazila do salonu a hřeben si koupila. Rozhodovala jsem se mezi třema druhama. (Dole budou obrázky) Koupila jsem si teda jeden zavírací. (růžovo - černý)
Hřeben má krátké i dlouhé štětinky, které jsou jemné a ohýbací, takže rozčešou každý cuchanec... Stojej okolo 500,- Je malinký a dobře se převáží, řekněme že je ,,cestovní"! Pohodlně se drží v ruce a je kouzelný... Nemůžu si ho nabažit!
Každému bych ho doporučila, protože lepšé hřebínek nikde neseženete!

(salon UNIQUE - Konviktská 24, Praha 1 )

1) original Tangle teezer, je i jiných barvách (černé, fialkové atd.)
2) kouzelná kytička:
3) zavírací (ten co mám), také ve více barvách!