Červen 2011

Howrse... Bezva hra

12. června 2011 v 20:27 | Johcinnka |  Jen tak...
Objevila jsem novou online hru. Není to žádná akční střílečka, je to hra o koních. Jmenuje se HOWRSE. ( www.howrse.cz) Nejprve si vyberete koně a o toho se musíte starat. Můžete chodit na soutěže a obchodovat s konma. Každý den, no nevím jestli každý, ale často se musíte připojit k howrse a o své koně se postarat. Jinak zemřou a můžete hru ukončit. Je to opravdu skvělá a promyslená hra. Já už má docela dost koní a mám je moc ráda.

Zkuste to...


Vždyť je přece ještě Září!!!!

6. června 2011 v 20:41 | Johcinnka |  Jen tak...
Rok utekl jako voda a já bych přísahala, že bylo včera 1. Září. Je to neuvěřitelné... Jak to letí. Nevím proč mi tento školní rok tak strašně utekl. Stalo se toho hodně. Moooc hodně. Přestoupila jsem na druhý stupeň, do šestého ročníku. Potkala jsem nové kantory a hlavně kamarády. Poznala jsem jak těžké je si v šesté třídě udržet jedničku. Bylo by tolik věcí kolik se stalo, že bych to tady vypisovala já nevim jak dlouho... Ale život jde dál, já rostu, všichni rosteme, učíme se novým znalostem, máme nové nápady a zážitky. Život je krásný. Jsem ráda za svůj život.
Johanna Vrabcová

Pink matkou! Porodila holčičku!

6. června 2011 v 20:31 | Johcinnka |  FAVORITE
Známá zpěvačka ,,P!nk" dne 2. Června 2011 porodila císařským řezem holčičku S jejím manželem Careym Hartem!. Pink měla už obrovské bříško a konečně se ho zbavila... Když jsem se to dozvěděla byla jsem dost překvapená, že se rozhodla mít malé miminko. Popravdě řečeno jsem jí v poslední době moc nesledovala a to, že je těhotná jsem se dozvěděla teprve nedávno. Musím, ale říct, že podle fotek co jsem zatím viděla Pink hodně stloustla a nevím jak se z toho bude dostávat... To samozřejmě uvidíme. Doufejme, že je šťastná... :-D

výhra NADALA, Federer prohrál...

5. června 2011 v 21:05 | Johcinnka |  Moje zážitky
Já hraju tenis dokonce i závodně a když se hraje třeba French Open určitě se dívám. Nejvíc mě samozřejmě bavilo Finále a to Na Li a Schiavonne a hlavně Rafael NADAL a Roger FEDERER. Byl to opravdu krásný zápas, ale Nadal hrál lépe. Já ani nevím komu jsem fandila. Možná je to blbost, ale já chtěla aby Federer vyhrál, ale fandila jsem Rafaelovi... Byl to boj, ale Nadal byl ten kdo dostal pohár za 1. místo. Nadal je ten kdo VYHRÁL Franch Open. Zasloužil si to...
Před zápasem byl rozhovor s Rogerem a ten nám divákům pověděl, že se na ten zápas tak hrozně těší, že už se vůbec nemůže dočkat. Má prý Rafu moc rád. Myslím, že oba se mají moc rádi. Nezapomenu na to jak se minulý rok oba rozbrečeli. Byla to hezký podívaná.

Mimochodem u holek vyhrála NA LI!!!


TATAbojs jsou bezva...

5. června 2011 v 20:56 | Johcinnka |  Moje zážitky
Nedávno jsem byla s mým tátou na konzertu TATABOJS. Bylo to v divadle v Celetné a byl to dobročiný konzert pro Rozmarýnu. No, TATAbojs jsou kapela. 2 nejlepší kamarádi založili kapelu TATAbojs a ti jsou - Milan Cais- Bublais, Marek Huňát - Mardoša. Spolu byli ještě s klavíristou a s kytaristou. Ostatní členy kapely počase vždy změní. Koncert se mi moooc líbil, protože to bylo takové.... No hezké. Líbilo se mi, že zpívali i jednu písen Francouzky a asi 4 nové, uplně neznáme.
A teď proč jsem tam vlastně byla, můj táta je ředitelem festivalu Struny podzimu a program Strum podzimu jsou Struny dětem. Táta chtěl TATABOJS požídat jestli by neudělali program právě na Struny dětem. Bohužel to, ale nevyšlo a můžou až příští rok. Celý koncert byl FAKT super a byl to MOC PŘIJEMNÝ ZÁŽITEK!
fotky: