Srpen 2011

Eat Art Gallery

28. srpna 2011 v 10:30 | Johcinnka |  Moje zážitky
Pokud ještě neznáte ,,pana Cuketku" a jeho krásný blog, měli by jste se o něj zajímat, protože tento chlapík má ty nejlepší typy na restaurace, rodinné podniky, kavárny a ostatní.

Když jsme byli na Moravě na dovolené, rozhodli jsme se, že vyzkoušíme jeden Cuketkův tip a zašli do restaurace Eat Art Gallery. Na 1. pohled jsem byla dost překvaperná, protože restaurace byla dosti stísněná a v celku tam byli jen 3 stoly. Místnost vyoadala vlastně jako obývák jen s více stoly. Byl tam pracovní stůl, křesla, ale proto to působilo tak ůtulně. Přišla k nám majitelka podniku a nabída nám 3 jídla, co mě také udivilo bylo to, že restaurace neměla žádný jídelní lístek.

Jídlo bylo úžasné, tak chutné a dobré. Polívka neměla chybu a ani druhý chod ne. K pití jsme si dali teda já a Greta (Moje o rok mladní sestra) limonádu z vína a rodiče víno. Bylo to vše moc dobré. Nakonec jsme si dali čokoládový SACHER, byl vynikající.

Restaurace má i penzion který vypadá opravdu lákavě a celá navštěva restaurace byla krásný zážitek, stojí za to tam zajít.

Jedniné co bych restauraci vytkla je to, že tam hrálo rádio a to mě celkem dost sklamalo... :-(
Johanna Vrbrabcová

Web restaurace: http://www.eatartgallery.eu/

Web pana cuketky: http://www.scuk.cz/1. špatný film od PIXARU!

25. srpna 2011 v 14:22 | Johcinnka |  Moje zážitky
Pokud jde o filmy od PIXARU ještě nikdy nesklamaly. Filmy měli vždy příběh, nápad, a byly nádherně udělané. Nejradši jsem vždy měla AUTA. Na ty jsme se mohli dívat pořád. Filmy od PIXARU byly vždy nádherě vamyslené a mohla se na to dívat celá rodina.

Když jsem se dozvěděla, že budou AUTA 2 už jsem se nemohla dočkat kdy to uvidím, ale také jsem byla zvědavá o čem bude. Myslím, že tohle je 1. špatný film od PIXARU, není tam příběh, cit. Nikdy jsem se u PIXARSKÉHO filmu nenudila, ale tady bohužel ano. Oproti jedničce to je nic. Samá AKCE, AKCE, ale příběh- PRD. V polovině filmu jsem ani pořídně nevěděla o co jde myslím, že to je nejedna chyna AUT 2. Pro holky to teda rozhodně není. Klukům se to možbá bude líbit, ale mě teda sklamali. :-/Netušila jsem kdo je paní Weasleová

8. srpna 2011 v 21:11 | Johcinnka |  Jen tak...
Poté co jsem byla na konečném filmu Harryho Pottera, byl to film jak už mnoha lidí ví Harry Potter a relivie smrti část 2, tak jsem se začala zajímat o herce a herečky z Harryho Pottera a koukala jsem jak vypadají hvězdy v reálném životě. Samozřejmě na Emmě Watson (Hermioně) v reálném životě nepoznáte rozdík, teda jen předtím než se ostříhala na krátko. No, ale ted k věci.

Když jsem si vyhledala Snapea (Alana Rickmana) nebo Lorda Voldemorta (Ralpha Finnesa) byla jsem vážně udivená, ale když jsem si vyhledala paní WEASLEOVOU (V hrála HP maminku Ronalda Weasleho) byla jsem vážně překvapená. Zjistila jsem že Paní Weasleová (Julie Walters) hrála v MAMA MIA potrhlou kamarádku, vlastně jednu s hlavních rolí! Byla jsem vážně udivená, vlastně se chci otázat- VÍTE TO I VY?

Johanna Vrabcová

Molly Weasley2.jpg

Letní akademie Jevany

5. srpna 2011 v 17:58 | Johcinnka |  Moje zážitky
Moje kamarádka chodí každý všední den o prázdninách, samozřejmě kromě toho když jede na dovolenou nebo někam pryč malovat a tvořit do Letní akademie v Jevanech. Jednou mě tam na pátek pozvala. Vyučuje tam Erika Bornová, Lucie Dvoříková, Jiří Votruba a Jan Pištěk. Všichni jsou to známí výtvarníci a společně pomáhají dětem tvořit.

Tak jsem tedy řekla, že ano a jela jsem v o pátek za ní a společně jsme tam jely. Musely jsme tam být už na devátou. Je to krásný atelier uprostřed moc pěkné zahrady ve kterém jsou plátna, barvy... No všechno co můžete k tvorbě obrazu potřebovat. Děti tam chodí na týdenní kurzy. Moje kamarádka to má zaplacené na celé prázdniny a platí týdenní kurzy.

Bylo to naprosto SUPER! Nejprve jsem byla trochu vykulená, protože jsem tam byla poprvé a ty děti na svých obrazech pracovaly celý týden a já jsem tam přišla jenom na jeden den... Tedy na 3 hodiny. Řekli mi ať si nejprve namaluji nápad, návrh toho na papír a poté to namaluji na plátno. Rozhodla jsem se malovat Rybku a moc se mi povedla. Je to opravdu skvělé trávení času. Lucie, Erika, Jiří a Jan jsou velmi příjemní lidé a krásně dětem pomáhají. Moc mě zaujalo to, že třeba když tam jedna holčička neměla nápad, co malovat poslali jí oběhnout barák aby se jí vyčistili myšenky... To se mi moc líbilo.

Tento kurz je naprosto úžasný taky ale za pěkné peníze. Jeden týden výtvarného kurzu tam pro děti, každý den od 9:00- 12:00 stojí 5.500,- A to je celkem mnoho... Byl to, ale skvělý zážitek a moc se mi to líbilo.
( http://www.letniakademie.cz )


Soutěž o nejhezčí blog právě začíná!!!

5. srpna 2011 v 13:45 | Johcinnka |  bleskovky!!! ❤/ soutěže
Neváhejte a zasoutěžte si v naší soutěži o nejkrásnější, nejzajímavější blog! Pokud vás tato soutěž zaujala a chcete se přihlásit nebo někoho jiného stačí jen do zpár autorovi napsat adresu BLOGU a zaregistruju vás. Od 15.8. Bude zveřejněna anketa, ve které budou lidé hlasovat (I vy se smaozžejmě můžete zůčastnit) A výherce získá krásný DIPLOM a také reklamu s pochvalou na mém blogu... :-D Tam piště..., J.

Lady Gaga překvapila novým ,,účesem"

4. srpna 2011 v 18:10 | Johcinnka |  Jen tak...
Změny účesů známé zpěvačky Lady Gagy (25) pro mě byly už docela samozřejmostí. Lady si na hlavě nenechala jeden účes déle než týden, ale nikdo nečekal, že nás takto překvapí. Zpěvačka si běhěm Americké show Paul O'Grady Live strhla svou zelenomodrou paruku a celému světu se představila s hlavou jak koleno!

Myslím, že pro všechny její fanoušky je to velký šok, i já bych to nečekala. Nevím jestli k tomu měla nějaký
závaždný důvod, například, že její vlasy prostě po tolika změn barvy a účesu dosloužili, ale spíše si myslím, že chtěla přijít s něčím novím, že chtěla vymyslet něco čím by všechny zaujala. Ale musím uznat, že se jí to povedlo.

Mě osobně se tedy Lady Gaga nelíbila nikdy a nikdy jsem ji neobdivovala a její písně mi nepřijdou ničím zajímavé či chytlavé, ale tohle mě udivilo. Zpěvačka mě stále nezaujala, ale myslím, že jí to rozhodně nesluší, vlasy jsou holt vlasy. Jsou ale také zpěvačky jako Dee Dee Bridgwater, které mají taky plešku a mě se to líbí. Dee Dee má šarm i bez vlasů. Je úžasná... Ale Gaga podle mě šarm rozhodně někde zapoměla a nemůže ho najít...
Lady Gaga s parukou
Johanna Vrabcová

Konečně navštěvovanost!!!

4. srpna 2011 v 12:44 | Johcinnka |  Jen tak...
Konečně! Poslední dobou jsem měla každý den navštěvovanost 0! Protože jsem sem poslední dobou vůbec nepsala. AŽ dneska, konečně LIDI!!! SUPEEER! Děkuji moooc! Mrkající

I love music!

2. srpna 2011 v 14:46 | Johcinnka |  Jen tak...

Chvíli přestanu a navštěvovanost je 0

2. srpna 2011 v 14:33 | Johcinnka |  Jen tak...
Ach, ach! Na blogu jsem nebyla dost dlouho!!! Většinou nemívám takové přestávky, ale teď jsem prostě přestala a nepsala jsem asi... No, v Červnu jsem napsala heden článek a v Srpnu 2, to je dost málo na to kolik jsem jich psala předtím. Nerozhodný Najednou mi to zase nejde rozjet. Od včera sem píšu jak jen mohu,ale bohužel pořád jen navštěvovanost, musím zase vymyslet nějaké dobré téma na článek. Jako když jsem napsala článek Mednídek Pú je nej a lidé četli jen to! Potřebuji něco podobného. Snad se mi to podaří... :-(

Tak mi držte palce Usmívající se

Harry Potter postupem let...

1. srpna 2011 v 15:52 | Johcinnka
7.7. 2011 měla v Londýně premieru poslední část filmu řady Harryho Pottera. Když psala Rowlingová 1. díl knihy, vůbec nečekala, že se kniha takto proslaví, že bude tolik výtisků a, že ji to tolik vynese.

Daniela Radclieffa vybrali z 10 000 chlapců, tomu se holt říká štěstí a samozřejmě talent. Daniel si za celou řadu vydělal šest miliard dolarů. Za 1. díl inkasoval půl milonu dolarů, když natočil poslední díl řady dostal už 20 milionu dolarů a to za jednu část posledního dílu. Za obě čísti měl tedy 40 a to už je tedy číslo. Emma a Rupert dostali samozřejmě o něco méně a to v posledním dílu ,,jen,, 15 milionu za jednu část. Emmu, Ruperta i Daniela fanoušci přímo milují, budou je, ale milovat když už nebudou Harrym, Ronem a Hermionou? Prosadí svůj talent i v jiných rolích? Dokážou si je lidé představit bez hůlky v ruce a bez nadpřirozených schopností? Celkově má nejvíce nabídek ,,zrzek,, Rupert Grint, který už při natáčení Harryho Pottera natáčel 3 celovečerní filmy. Emma Watson si při natáčení Harryho Pottera odskočila jen jednou a to k televiznímu filmu Baletní střevíčky. Emma se s rolí Hermiony rozloučila tím, že se nechala ostříhat na krátko.
A jak si vede Daniel Redcliffe? Pro něj bude nejtěší změnit se z Harryho na jinou roli. Bude mu trvat zatraceně dlouho smazat ze svého čela jizvu ve tvaru blesku. Už před devíti lety hostoval na prknech West Endu ve hře režírované Kennethem Branaghem, který si zahrál v druhém díle Harryho Pottera učitele obrany proti černé magii. Roku 2007 obletěla média momentka polonahého Daniela z incenace Shafferovy hry Equuis, uváděné na Broadwayi. A poté si zahrál v divadle- muzikálu How to Succeed in business without Really Trying s Danielem v hlavní roli. Do kin se chystá duchasřská horor The Women in Black.

Daniel, Emma a Rupert jsou na velmi těžké pozici- Jak nesklamat všechny ty fanoušk co k němu vzhlíželi celých deset let Potterovské serie, snad to ale zvládnou, já jim věřím

Johanna Vrabcová
rok 2001

rok 2011
Daniel ve filmu The Women in Black
Emma po změně účesu

Můj deníček, pomáhá mi ve škole!

1. srpna 2011 v 14:48 | Johcinnka |  Jen tak...
Už od mala si píši deník. Když jsem byla malá psala jsem si ho jednou za čas, když se něco mimořídného stalo nebo když byli Vánoce nebo Silvestr. Tak jsem popslala celý jeden sešit. Bylo mi asi 9 nebo 10 když jsem si pořídila další sešit který jsem si ovšem už psala každičký den, tedy někdy ne, když jsem se pozdě vrátila domu, nebo když jsem byla někde mimo domov. Na dovolené se mi někdy naskytl čas, ale vězšinou ne. Postupem času jsem se zlepšovala, nepsala jsem jenom popis dne, ale i city. Už mám za sebou 3 sešity a jsem v polovině dalšího. Jak jste si jistě přečetli v názvu, moje deníky mi velmi často pomáhají ve škole. Většinou ve Slohu. Naučila jsem se skvěle psát o tom co se stalo, nebo co jsi myslím. Ani z jednoho slohu jsem nedostala dvojku nebo horší známku.

Díky mému deníku v tomto předmětu vynikám a navíc mám krásné vzpomínky, které budou v mých sešitech poznamenané navždy.