Říjen 2011

Tim Cook - ,,I love apple"

29. října 2011 v 14:34 | Johcinnka |  Jen tak...
Tim Cook se asi týden před Jopsovou smrtí stal ředitelem Tim Cook, pro většinu lidí to byl velký šok, když Jops předal svou firmu Cookovi. Pro spousta lidí to znamenalo, že dříve nebo později nastane to nejhorší. A to taky nastalo. Steav Jops umřel a firma zůstala na Timu Cookovi. Jeho 1. prezentace o iPhonu 4 s... No, co k tomu říct. Tim Cook nikdy nebude takový jako Jops. Nikdy. Na blogách se velmi často oběvují výroky jako:,,Taky jste čekali, že tam vběhne ten chlap s černým rolákem a vše bude jako dřív?" A spousta dalších. Cook je takový nezajímaví. Není originální a není - nic.
Můžeme jen doufat, že Cook bude přinejmenším dobrý. Nikdy nemůže být jako Steve, ale nemusí být strašný ne?

Tim Cook Apple CEO
Je také nutno říci, že při 1. Cookově prezentaci, Tim Cook věděl, že v té chvíly Steve Jops někde umírá, taky mu nemohlo být nejlíp.

Mor Čech- ČECHOMOR

28. října 2011 v 21:30 | Johcinnka |  Jen tak...
Kdyby byla v Čechách soutěž o nejhorší hudební skupinu, můj hlas by bezkonkurenčně patřil skupině ČechoMOR! Myslím, že je to ta nejhorší stupa co v čechách kdy byla a nechápu jak ji může někdo poslouchat. O tom jakým spůsobem zničili písen PROMĚNY o tom ani nemluvím.

Další věc, ale to už je vedlejší je ten příšernej název. Vím, že to třejmě má být jako ČECHOMORava, ale nedává to teda moc smysl. Spíše mi to připadá jako mor Čech. To už docela napovídá o celé kapele.

Toto je můj osobní názor na kapelu Čechomor
Žovot je jen náhoda

27. října 2011 v 12:24 | Johcinnka |  Jen tak...
Jednou jsem jen tak ležela v posteli a přemýšlela jsem, že život je vlastně postavenej na jedný velký náhodě. Kdyby se někdo třeba v minulosti rozhodl jinak nebylo by zase něco jiného co by souviselo s něčím jiným atd. Například kdyby se Hitlerovi rodiče nerozhodli že budou mít dítě, třeba by žídná 2. světová válka nebyla... Nebo by byla zase jiná a jiné dějiny, je to opravdu podivuhodné, stačilo by jen maličkost v dějinách změnit a bylo by třeba všechn jinak!!!! Třeba bychom teda někteří z nás ani nebyli! Ách je to dost zajímavé? Nejméně k zamyšlení... nemyslíte?

Thank you Steave Jops!!! :-(

26. října 2011 v 10:34 | Johcinnka
Není to možné, jak to, že je už pryč? Nemohu uvěřit, že ten sympatický chlapík v černém roláku a džínách LEVIS už nikdy nic neřekne, už nikdy ho nikdo neuvidí, už nikdy nepřectaví nějaký výrobek, nic. Vše je pryč. Odešel na vždy!

v noci 5. Října zemřel ve věku 56 let nejuznávanější světový ředitel, vůdce, bůh... Steav Jops. Firma Apple tím stratila toho nejlepšího ředitele a lepší už nikdy nemůže být, někdo tak originální! Začalo to nejkrásnějšími počítači, pokračovalo to výrobkem iPod... classik, schuffle, nano, touch! A nakonec ten jeúžasnější a nejoriginálnější telefon, který všem vyrazil dech! iPhone ! A nakonec triumfoval placatým počítačem- iPadem.

Ale ted je vše pryč, jen málokdo pochybuje že bude Tim Cook lepší nebo jen na stejmé úrovni jako Jops. Stejně dobrý, který by uměl říci ne!

,,Děkuji ti za všechno Steave, na tomto světě jsi udělal spousta zázraků, měl jsi tolik práce, zasloužíš si odpočívat v klidu a pokoji..."

iPad iPhone iPod classik Macbook Air

Struny Dětem - 2011

25. října 2011 v 12:18 | Johcinnka |  Moje zážitky
Každé dítě co bylo tento víkend na Struny dětem v divadle Minor bude na tento jedinečný víkend jen tak nezapomene. Bylo to opravdi bezva.
Začalo to v pátek premiérou dovadla KOCOURKOV a na tom jsem byla taky... Bylo to opravdu dobré.
Pokračovalo to celým víkendem, kde se konali jedna akce lepší než druhá. Začalo to ,,V rytmu bubnů,, s Václavem Kořínkem a spousta dalších konzertů, workshopů atd. Bylo to v sobotu i v neděli vždy od 10:00 hodin. Také tam byl kontert skupiny HM... klukoviny. To bylo hrozne dobrý, zábavné a prostě SUPER. Po celou dobu workshopů byly po celém divadle dílny, kde si děti mohli vyrobit a namalovat nástroj, mozajku, loutku neko náramek a náušnice z korálků.

Velmi zajímavé taky byl workshop kdy umělkyně Veronika Richterová vyrábí z plastových lahví neuvěřitelné věci a zapojila do vyrábění i děti. :-)

Myslím že (alespon pro mě) bylo nejlepší ANIMOVÁNÍ. Děti sio tam mohli vyroibit za 2 hodiny svůj vkastní krátký animovaný filmík. Taky jsme se zapojily. Děti se rozdělily ma 3 skupiny. Jedna supina dělala filmy z korálků, bombonu atd. Druhá skupina dělala plastické z modelíny a my placaté z modelíny jako třetí a poslední skupina.
Bylo to opravdu docela dost pracné a na to, že jsme na 5 lidí pracovalo 2 hodiny a ten film trval asi 30 s... No, musí být celkem dost těžké udělat třeba animovaný večerníček který trvá 10 min. :-)
Celý víkend se MOOOC povedl a kdo nešel letos, nemůže si to nechat ujít i příští rok!
fotky:
Image n_4e36a5b6e23a9.jpgvýtvory Veroniky Richterové

Image n_4e364b56100f8.jpganimujeme!!!