Listopad 2011

Listy lípy - ZŠ Brána Jazyků

30. listopadu 2011 v 18:30 | Johcinnka |  Jen tak...
V základní škole Brána Jazyků vychází pravidelně školní časopis Listy lípy, prodává se za 20,- a čtení stojí opravdu za to, žáci píši Francouzky, Anglicky a Německy básničky, zážitky a pokud byste uvažovali dát díte zrovna na tuto školu doporučuji si časopis koupit. Já, protoze na školu chodím, jsem také v redakci časopisu LISTY LÍPY. Je to opravdu ta nejlepší škola v Praze, myslím základní. Opravdu! Základní škola Brána jazyků je ta nejlepší škola na světe. Pojdte se podívat! http://www.branajazyku.cz/FASHION ARÉNA ŠTĚRBOHOLY

25. listopadu 2011 v 16:49 | Johcinnka |  Moje zážitky
FASHION ARÉNA OUTLET ZBOŽÍ!

Ve městě štěrboholy je Fashion arena kterou jsme asi před rokem objevili a od té doby se velmi rozšířila. Je to OUTLET, takže tam mají jen zboží které už jde prostě ,,pryč,, Mají tam, ale vždy úžasné ceny na světové značky jako např. BENETTON, nike, adidas atd. Je to obrovský pozemek plný obchodů a než projdete celou arénu je to nejméně půl dne. Ve Fashion Aréně vždy nakoupíte a někdy ta je i velice dobrý výběr na to, že to je OUTLET! Rozhodně zajedte a přesvěčte se sami.

Nejlepší kniha pro jedenáct až dvanáct!

25. listopadu 2011 v 16:44 | Johcinnka |  doporučená četba!
PENDERVICKOVI!

Nedávno jsem jen tak bloumala knihovnou se snahou něco najít, něco super! Něco co by mi po dlouhé době zase vyrazilo dech. Moje hledání bylo velice uspešné, našla jsem knihu jménem PENDERWICKOVI, na obálce knihy je: příběh čtyř sestrer, dvou králíků a jednoho moc zajímavého kluka! Tato kniha je opravdu neskutěčkně skvelá a taky byla zvolena knouhou roku 2005. Spisovatelky Jeanne Birdsallové to byla úplně první kniha, to je napsané na zadní straně. Bohuřžel po tom co jsem ji dočetla jsem začala pátrat po jakékoli knize od Birdsallové, bohužel zatím bezvýsledně... Plačící Ani v angličtině jsem žídnou nenašla. Snad se v budoucnu nejaka objeví!

MOHU JEN DOPORUČIT!!!


POLLYANNA

17. listopadu 2011 v 20:11 | Johcinnka |  doporučená četba!
Když jsem se jako obvykle procházela po knihově se snahou pujčit si nejakou dobrou knihu, narazila jsem na krásně vzhlížející knížku a hned se mi zalíbila uryvkem na zadní stránce. Jmenuje se POLLYANNA. Napsala ji Eleanor Hodgmanová Porterová. Je to skutečně úžasná kniha o holčičce, které umřou rodiče a ujme se jí velmi přízemní, přísná teta Polly. Postupně začne Pollyanna rozdávat radost celému městečku a získá si i Tetu. Velmi brzy se Pollyanna bude muset postavit veliké skoušce...

Tuto knihu mohu jen doporučit! :-)

Pollyanna (Eleanor Hodgman Porterová)

DOPORUČENÁ četba!

17. listopadu 2011 v 20:04 | Johcinnka |  doporučená četba!

Spousta holek, holčiček řeší jeden problém- neví co mají číst. Samozřejmě jsou dnes přecpané knihovny knihama, ale vybrat si jednu - To je umění. Proto tady chci zveřejňovat všechny dobré knížky co jsem přečetla a poradit spousta děvčatům v mém věku, co číst :-)